В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Спиртзаводи: статус - Очікується підписання договору?

Сьогодні на сайті ubiz.ua Ви можете взяти участь в аукціонах по найприйнятнішій вартості в категоріях: Зелена енергетика, Оренда землі, і підшукати різноманітні позиції: недобудований об'єкт будівництва, однокімнатну квартиру, оренда землі, що вже виставлені на продаж і очікують свого покупця. В розділі, аукціони арештованого майна, Ви зможете відшукати багато різних варіантів позицій, для прикладу Луганська обл., м. Попасна, пл. Миру, 3. Оренда – приміщення 2-го поверху 262,00 кв.м.. Щоденно на сайті забирають арештоване майно. Винятково великий спектр лотів надано в кожному куточку України, в тому числі в Мелітополі.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: