В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Спиртзаводи: статус - Очікується опублікування протоколу?

Прямо зараз на сайті ЮБІЗ - ПРОЗОРРО Ви можете брати участь в публічних торгах за найдоступнішою вартістю в розділах: Приватизація, Оренда вагонів, і вибрати різноманітні пропозиції: групу інвентарних об'єктів: гараж, підвал, оренда вагонів, що вже виставлені на аукціон і чекають свого покупця. В розділі, спиртзаводи, Ви можете знайти багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Транспортний засіб ГАЗ 2705. Кожен день на сайті знаходять автомобілі банків. Винятково великий набір найменувань надано в кожному куточку України, в тому числі в Харкові.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: