В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Спиртзаводи в Чернігівській області?

Зараз на сайті UBIZ можна взяти участь в державних аукціонах за найоптимальнішою ціною в розділах: Оренда, Приватизація, і обрати різноманітні позиції: конфісковану квартиру або завод, нежитлове приміщення або частина будівлі, що вже виставлені на аукціон і очікують свого нового володаря. В даному розділі, банкрутство, Ви зможете підшукати багато різних варіантів позицій, для прикладу Довгострокова оренда комплексу споруд у м. Житомир!. Щоденно на сайті забирають квартири. Великий перелік позицій запропоновано в кожному куточку країни, в тому числі в Білій Церкві.