В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Спиртзаводи в Київській області?

Прямо зараз на сайті ЮБІЗ - PROZORRO ПРОДАЖІ Ви можете брати участь в публічних торгах по найбільш низькій вартості в категоріях: Деревина, Спиртзаводи, і підібрати різноманітні пропозиції: квартири, недобудоване приміщення багатоповерхового будинку, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. В даному розділі, банкрутство, Ви можете підшукати багато різних варіантів позицій, наприклад БРУХТ ЧОРНИХ МЕТАЛІВ, ВИД 505. Щоденно на сайті забирають авто на аукціоні. Великий спектр лотів запропоновано в кожному регіоні країни, зокрема, в Харкові.