В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Спиртзаводи в Сумській області?

Сьогодні на сайті ubiz.ua - PROZORRO ПРОДАЖІ є можливість брати участь в державних аукціонах по найбільш низькій вартості в категоріях: Продаж дозволів на використання надр, Зелена енергетика, і вибрати самі різні пропозиції: групу інвентарних об'єктів: кафе, склад, лісоматеріал сосни, що вже виставлені на продаж і очікують свого покупця. У категорії, майно банку (фгвфо, архів цбд1), Ви зможете подивитися багато різних варіантів позицій, наприклад Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на одну добу) 1 маршрут по 50 вагонів з однієї маршрутної станції навантаження /// Кількість вагонів - 50, Рухомий склад - напіввагони - 60, Полігон навантаження - УЗ, Дата подачі вагону початкова - 2020-09-10 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2020-09-10 23:55. Кожен день на сайті забирають брухт кольорових металів. Винятково великий набір лотів надано в кожному місті України, зокрема, в Нікополі.