В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Спиртзаводи в Волинській області?

На сайті ubiz.ua - ПРОЗОРРО можна брати участь в аукціонах по найбільш низькій вартості в розділах: Транспорт, Транспорт, і вибрати різноманітні позиції: гараж, недобудоване приміщення школи, що вже виставлені на аукціон і очікують свого нового володаря. В розділі, банкрутство, Ви можете відшукати багато різних варіантів пропозицій, для прикладу Оренда нежитлових приміщень площею 32,9 кв.м за адресою: вул. О.Кобилянської, 19/1, м. Хмельницький, індекс 29000. Щоденно на сайті забирають земельну ділянку. Величезний спектр лотів запропоновано в кожному регіоні країни, в тому числі в Київській області.