В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Спиртзаводи в Закарпатській області?

На сайті ЮБІЗ - ПРОЗОРРО є можливість брати участь в торгах по найбільш прийнятній ціні в категоріях: Оренда землі, Металобрухт і вторсировина, і підібрати різноманітні пропозиції: дозвіл на використання надр, недобудоване приміщення багатоповерхового будинку, що вже виставлені на продаж і очікують свого нового володаря. В даному розділі, банкрутство, Ви зможете підшукати багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу Будівля профілакторію . Щодня на сайті знаходять металлолом. Великий перелік найменувань запропоновано в кожному куточку України, зокрема, в Броварах.