В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Спиртзаводи в Житомирській області?

Зараз на сайті ЮБІЗ є можливість брати участь в торгах за найнижчою вартістю в розділах: Спиртзаводи, Транспорт, і знайти різноманітні позиції: дозвіл на використання надр, однокімнатну квартиру, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. У категорії, аукціони арештованого майна, Ви зможете знайти багато різних варіантів позицій, наприклад Дров'яна деревина ПВ,порода мл, діаметр 5>, довжина 2,0-4,0, склад верхній, В.Петрівецьке л-во, кількість 150м3, ціна за 1м3 з ПДВ 492 грн. Щоденно на сайті знаходять банківські конфіскати авто. Великий набір найменувань запропоновано в кожному куточку України, зокрема, в Хмельницькому.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: