Аукціони Металобрухт і вторсировина для типу Продаж майна боржників у справах про банкрутство в Одеській області

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Металобрухт і вторсировина для типу Продаж майна боржників у справах про банкрутство в Одеській області?

Зараз на сайті ubiz.ua можна брати участь в торгах по найбільш оптимальній ціні в розділах: Спиртзаводи, Нерухомість, і обрати самі різні позиції: конфіскований автомобіль, недобудоване приміщення школи, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. У категорії, продаж майна боржників у справах про банкрутство, Ви можете знайти багато різноманітних варіантів позицій, наприклад нежитлове приміщення 20.89 кв.м. , під розміщення аптечного пункту (вбудоване нежитлове приміщення на першому поверсі двоповерхової окремо розташованої будівлі поліклініки, КНП "Арбузинська центральна лікарня" Арбузинської селищної ради). Кожен день на сайті купують конфісковані автомобілі. Величезний перелік найменувань надано в кожному регіоні України, зокрема, в Харківській області.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: