Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Оренда для типу Банкрутство в Київській області?

Зараз на сайті ЮБІЗ можна брати участь в торгах за найоптимальнішою вартістю в категоріях: Оренда вагонів, Нерухомість, і вибрати самі різні пропозиції: групу інвентарних об'єктів: котельню, дитячий садок, частину або повністю житловий будинок, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. В розділі, банкрутство, Ви можете відшукати багато різних варіантів позицій, наприклад Надання рекламних послуг на території та/або на об’єктах АТ «Укрзалізниця» (ЛОТ 2Р). Щоденно на сайті купують будинки. Великий перелік позицій запропоновано в кожному регіоні України, зокрема, в Київській області.

Аукціони землі в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 - Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що в переліку на торгах в місті - очікують власника. Актуальна інформація спектру найменувань в категорії Аукціони Земля для типу Банкрутство в Київській області проекту ubiz.ua

Як вибрати пропозиції Аукціони Земля для типу Банкрутство в Київській області. Щоб правильно підібрати - скористайтесь нашими фільтрами. Перед вами з'явиться список пропозицій у статусі прийняття заяв на участь. Окрім торгів земельних ділянок у Київській області у розділах проекта представлені земельні ділянки виставлені на аукціон в Закарпатській, Київській, Харківській областях, а також по всій территорії Украйни.