Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Земля для типу Банкрутство?

Сьогодні на сайті ubiz.ua Ви можете взяти участь в публічних торгах за найдоступнішою ціною в розділах: Транспорт, Нерухомість, і вибрати самі різні позиції: будівлі заводу, незавершений об'єкт будівництва цегляної будівлі, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. В розділі, банкрутство (архів), Ви можете підшукати багато різноманітних варіантів пропозицій, наприклад Повторний аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 50 відсотків за адресою м. Рівне, вул. Пушкіна, 17. Щодня на сайті забирають банківський конфіскат авто. Величезний набір позицій запропоновано в кожному куточку України, в тому числі в Луганській області.

Аукціони на землю в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06000000-2 - Земельні ділянки, що пропонуються до розгляду в місті - очікують покупця. Останні оновлення асортименту найменувань в секції Аукціони Земля для типу Банкрутство сервісу UBIZ - ПРОЗОРРО

Як вигідно взяти участь у торгах Аукціони Земля для типу Банкрутство. Щоб швидко підібрати - скористайтесь зручною системою фільтрів. Ви побачите, які пропозиції відкриті у стані прийняття заяв на участь. Окрім земельних аукціонів у Волинській області на сторінках сайту представлені державні земельні торги в Дніпропетровській, Івано-Франківській, Тернопільській областях, а також по всій Украйні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: