Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Металобрухт і вторсировина для типу Банкрутство в Запорізькій області: статус - Прийняття заяв на участь?

На сайті ubiz.ua - PROZORRO можна взяти участь в державних аукціонах по найбільш оптимальній ціні в категоріях: Нерухомість, Продаж дозволів на використання надр, і вибрати самі різні позиції: конфісковану квартиру або завод, нежитлове приміщення, що вже виставлені на аукціон і очікують свого нового володаря. В розділі, банкрутство, Ви зможете знайти багато різних варіантів позицій, для прикладу Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) 1 маршрут по 50 напіввагонів з однієї маршрутної станції навантаження. /// Кількість вагонів - 50, Рухомий склад - напіввагони - 60, Полігон навантаження - Без обмеження, Дата подачі вагону початкова - 2020-01-03 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2020-01-03 23:59. Щоденно на сайті знаходять автомобілі виставлені на продаж. Великий спектр найменувань надано в кожному регіоні України, в тому числі в Київській області.

Земельні аукціони в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06128000-5 - Землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що в переліку на торгах в місті - очікують покупця. Діючі пропозиції купівлі-продажу наборів позицій в секції Аукціони Земля для типу Банкрутство в Запорізькій області ресурсу UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ

Як правильно знайти оголошення Аукціони Земля для типу Банкрутство в Запорізькій області. Щоб максимально просто вибрати - скористайтесь зручною системою пошуку. Після цього з'явиться перелік пропозицій у стані прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів з продажу земельних ділянок у Запорізькій області в категоріях ресурса пропонуються торги земельних ділянок в Вінницькій, Сумській, Хмельницькій областях, а також по всій Украйні.