Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Земля для типу Продаж за регламентом?

Прямо зараз на сайті ЮБІЗ - PROZORRO ПРОДАЖІ можна брати участь в торгах за найбільш доступною ціною в розділах: Фінанси, Оренда, і вибрати різноманітні пропозиції: квартири, об'єкт незавершеного будівництва, спиртзавод, що вже виставлені на продаж і чекають свого нового володаря. В розділі, продаж за регламентом, Ви зможете підшукати багато різних варіантів пропозицій, для прикладу Нежитлові приміщення. Кожен день на сайті купують арештоване майно. Великий спектр лотів надано в кожному місті країни, зокрема, в Вінницькій області.

Електронні земельні торги в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06111000-3 – Землі житлової забудови (землі, які використовуються для розміщення житлової забудови (житлові будинки, гуртожитки, господарські будівлі та інше); землі, які використовуються для розміщення гаражного будівництва), що в переліку до розгляду в місті - очікують власника. Останні оновлення наборів пропозицій в категорії Аукціони Земля для типу Продаж за регламентом сервісу ЮБІЗ

Як легко визначитися з аукціонами Аукціони Земля для типу Продаж за регламентом. Щоб вам простіше було вибрати - скористайтесь нашими фільтрами. Перед вами з'явиться список пропозицій на етапі прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів продажу землі у Одеській області на сайті доступні приватизація землі в Житомирській, Тернопільській, Харківській областях, а також по всій Украйні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

📌 У нашому блозі є багато цікавих та корисних статей:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: