Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Земля для типу ФГВФО?

Зараз на сайті UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ є можливість брати участь в онлайн аукціонах по найбільш оптимальній вартості в розділах: Спиртзаводи, Нерухомість, і обрати самі різні пропозиції: групу інвентарних об'єктів: котельню, дитячий садок, деревину необроблену, що вже виставлені на аукціон і чекають свого нового володаря. У лінійці, фгвфо, Ви зможете відшукати багато різних варіантів позицій, наприклад Довгострокова оренда приміщення 156,55 м2 вільного призначення в м. Селидове, Донецької області. Щоденно на сайті забирають легкові автомобілі. Великий перелік позицій запропоновано в кожному куточку України, зокрема, в Мелітополі.

Проведення земельних торгів в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06124000-7 - Землі рекреаційного призначення, що в переліку на торгах в місті - чекають нового володаря. Діючі пропозиції купівлі-продажу переліку оголошень в категорії Аукціони Земля для типу ФГВФО майданчику ubiz.ua - PROZORRO ПРОДАЖІ

Як правильно взяти участь у торгах Аукціони Земля для типу ФГВФО. Щоб легко підібрати - скористайтесь навігацією. Вам буде доступний список відкритих лотів у фазі прийняття заяв на участь. Окрім державних земельних торгів у Волинській області в категоріях сервісу пропонуються аукціони продажу землі в Львівській, Одеській, Харківській областях, а також по всій территорії Украйни.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: