Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Земля для типу Інформаційні повідомлення малої приватизації?

Прямо зараз на сайті ЮБІЗ - PROZORRO ПРОДАЖІ Ви можете брати участь в публічних торгах за найбільш доступною вартістю в розділах: Зелена енергетика, Оренда, і знайти різноманітні пропозиції: групу інвентарних об'єктів: котельню, дитячий садок, спиртзаводи, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. В розділі, інформаційне повідомлення (архів), Ви зможете подивитися багато різних варіантів позицій, для прикладу Електронного аукціон на продовження договору оренди нежитлових приміщень, що знаходяться за адресою: м. Київ, проспект Маяковського Володимира, 21-А, площею 26,10 кв. м.. Кожен день на сайті забирають банківський конфіскат авто. Великий перелік лотів запропоновано в кожному місті країни, зокрема, в Кривому Розі.

Лоти земельних аукціонів в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06120000-9 - Землі з іншим призначенням, що в переліку на продаж в місті - очікують покупця. Свіжі дані асортименту торгів в секції Аукціони Земля для типу Інформаційні повідомлення малої приватизації сервісу UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ

Як швидко вибрати пропозиції Аукціони Земля для типу Інформаційні повідомлення малої приватизації. Щоб точно підібрати - скористайтесь навігацією. Ви побачите всі останні пропозицій у статусі прийняття заяв на участь. Окрім електронних земельних аукціонів у Одеській області в категоріях майданчика доступні приватизація земельних ділянок в Київській, Львівській, Чернівецькій областях, а також по всій территорії Украйни.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: