Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони у Хмельницькій області та Хмельницькому?

Прямо зараз на сайті UBIZ - ПРОЗОРРО Ви можете брати участь в онлайн аукціонах по найбільш прийнятній вартості в категоріях: Спиртзаводи, Приватизація, і купити самі різні позиції: багатоповерховий будинок, нежитлове приміщення або частина будівлі, що вже виставлені на аукціон і чекають свого покупця. У категорії, приватизація Ви можете відшукати багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Довгострокова оренда приміщення вільного призначення 20,6 кв. м. у м. Херсон. Щодня на сайті забирають автомобілі чиновників. Величезний набір найменувань надано в кожному регіоні України, в тому числі в Кіровоградській області.

Аукціони з продажу земельних ділянок в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06000000-2 - Земельні ділянки, що пропонуються на аукціон в місті - чекають власника. Актуальна інформація асортименту найменувань у розділі Аукціони Земля в Хмельницькій області сервісу UBIZ - ПРОЗОРРО

Як легко знайти оголошення Аукціони Земля в Хмельницькій області. Щоб правильно вибрати - скористайтесь зручною системою пошуку. Ви побачите список діючих пропозицій у фазі прийняття заяв на участь. Окрім онлайн земельних аукціонів у Хмельницькій області на майданчику пропонуються публічні земельні торги в Луганській, Одеській, Чернігівській областях, а також по всій территорії Украйни.