Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Черкаській області?

Сьогодні на сайті UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ є можливість брати участь в публічних торгах за найбільш доступною вартістю в категоріях: Зелена енергетика, Фінанси, і підшукати різноманітні пропозиції: групу інвентарних об'єктів: бібліотеку, нежитлове приміщення об'єкт незавершеного будівництва, спиртзавод, що вже виставлені на аукціон і очікують свого нового володаря. В даному розділі, земельні торги - продаж, Ви знайдете багато різноманітних варіантів пропозицій, наприклад Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) (групова відправка) /// Кількість вагонів - 20, Рухомий склад - напіввагони - 60, Полігон навантаження - УЗ, Дата подачі вагону початкова - 2020-07-24 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2020-07-24 23:59. Щодня на сайті купують конфісковані авто. Великий перелік позицій запропоновано в кожному регіоні України, в тому числі в Білій Церкві.

Державні земельні торги в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06111000-3 – Землі житлової забудови (землі, які використовуються для розміщення житлової забудови (житлові будинки, гуртожитки, господарські будівлі та інше); землі, які використовуються для розміщення гаражного будівництва), що виставлені на продаж в місті - очікують покупця. Останні оновлення переліку найменувань у розділі Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Черкаській області сервісу ubiz.ua - PROZORRO ПРОДАЖІ

Як швидко знайти оголошення Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Черкаській області. Щоб правильно вибрати - скористайтесь нашою навігацією. Вам буде доступний список відкритих лотів у стані прийняття заяв на участь. Окрім електронних земельних торгів у Черкаській області у розділах сайту пропонуються оголошеня про продаж земельних ділянок в Сумській, Черкаській, Чернігівській областях, а також по всій территорії Украйни.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: