Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Як купити земельну ділянку в м.Чернівці через систему Прозорро.Продажі

 

Купити землю в м.Чернівці досить легко, маючи надійного партнера. Таким партнером є Ubiz - лідер у сфері електронних аукціонів системи Прозорро.Продажі.

Продавати земельні ділянки в м.Чернівці стало можливо завдяки скасуванню мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, що належить приватним особам та продаж землі несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.

 

Також, земельні ділянки в м.Чернівці сільськогосподарського призначення, що знаходяться у власності громади, здаються в оренду за допомогою онлайн-аукціонів через систему Прозорро.Продажі.

 

Щоб купити землю в м.Чернівці, необхідно виконати наступні дії

 

Для того, щоб купити земельну ділянку в м.Чернівці потрібно виконати наступні дії:

 

 • Реєстрація потенційного учасника, який бажає купити землю в м.Чернівці на сайті UBiz;
 • Перегляд земельних ділянок в м.Чернівці, які виставлені на продаж. Далі слід обрати лот, що відповідає вашим параметрам;
 • Подання пропозиції через особистий кабінет на майданчику UBiz
 • Оплата реєстраційного та гарантійного внесків на рахунок майданчика UBiz;
 • Підготовка документів згідно з переліком, який ви отримаєте від персонального менеджера на майданчику UBiz;
 • Підготовлені документи обов’язково підпишіть за допомогою (КЕП);

*КЕП – кваліфікований електронний підпис

 • Участь в електронному аукціоні в призначений електронною торговою системою час. Це відбувається шляхом підняття ставки в режимі реального часу та на вигідних конкурентних умовах;
 • Визначення переможця електронною торговою системою, підписання протоколу електронного аукціону, оплата кінцевої ціни за земельну ділянку. Останнім етапом – нотаріальне підписання договору з переможцем аукціону.


Які ціни на земельні ділянки в м.Чернівці

Земельна ділянка в місті Чернівці або Чернівецькій області станом на 2023 рік складає 18,41 млн грн за 1 гектар. Земельні ділянки несільськогосподарського призначення в м.Чернівці реалізовуються через систему Прозорро.Продажі.

Купити землю сільськогосподарського призначення в м.Чернівці державної та комунальної власності неможливо, оскільки це заборонено законодавчо. Землю СГ призначення, що знаходиться в державній та комунальній власності, можливо тільки передавати в оренду.Область

Вартість, га

1

Вінницька область

971,52 тис.

2

Волинська область

3,78 млн

3

Дніпропетровська область

3,06 млн

4

Житомирська область

1,75 млн

5

Закарпатська область

3,01 млн

6

Івано-Франківська область

883, 14 тис.

7

Київська область

507,62

8

Кіровоградська область

6,64 млн

9

Львівська область

6,26 млн

10

Полтавська область

4,74 млн

11

Рівненська область

2,62 млн

12

Тернопільська область

1,97 млн

13

Хмельницька область

918,47 тис.

14

Черкаська область

15,37 млн

15

Чернівецька область

18,41 млн

16

Чернігівська область

480,77 тис.


Поширені питання

Щоб купити земельну ділянку в м.Чернівці, які аспекти потрібно враховувати при підготовці? 

 Для того, щоб купити земельну ділянку в м.Чернівці, а точніше якісно підготуватись до покупки, слід перевірити, чи відповідає учасник визначеним Земельним кодексом України вимогам до особи, яка може набувати земельну ділянку або права на неї, чи були подані всі документи або відомості, які є обов’язковими для участі в торгах, чи надані точні відомості про учасника, щоб вони не розглядались як «неправдиві». Учасники, які не дотримались цих вимог, дискваліфікуються організатором в системі Prozorro.Продажі, а їх гарантійні внески не повертаються та перераховуються оператором електронного майданчика на рахунки організатора земельних торгів.

 Оскільки реалізувати земельні ділянки в м.Чернівці можливо лише через систему Прозорро.Продажі, також необхідно враховувати, чи наявне у когось переважне право купівлі, адже не допускається відчуження орендованих земельних ділянок державної або комунальної власності без згоди орендаря.

 Про суб’єкта переважного права має бути зазначено в оголошенні про проведення земельних торгів, яке організатор земельних торгів публікує в електронній торговій системі Prozorro.Продажі.

 Чи має право держава продавати землю сільськогосподарського призначення у м.Чернівці через електронні аукціони?

 Земельним кодексом України чітко визначено, що купити землю СГ призначення, що знаходиться в державній та комунальній власності, не можна. Такі землі виставлені виключно на аукціони з оренди. Тобто, якщо, наприклад, ви хочете купити СГ землю під садівництво, ви зможете це зробити, якщо організатор - приватна особа.

 

Хто має право продавати земельні ділянки в м.Чернівці?

 Землю несільськогосподарського призначення в Прозорро.Продажі можуть продавати органи місцевого самоврядування:територіальні громади; сільські, селищні, міські ради; виконавчі органи сільської, селищної, міської ради; районні та обласні ради, що представляють спільні інтереси територіальних громад, сіл, селищ, міст.

 Також, в системі Прозорро.Продажі ви можете купити й землю сільськогосподарського призначення приватної форми власності.

 Приватні особи мають право продавати будь-яку землю.

 

Як має бути підготована земельна ділянка до продажу в м.Чернівці?

Земельні ділянки в м.Чернівці, які планують виставити на продаж мають обов’язковий перелік документів без яких проведення аукціону неможливе:

 • виготовлення та затвердження у встановленому законодавством порядку документації із землеустрою;
 • державну реєстрацію земельної ділянки;
 • державну реєстрацію речового права на земельну ділянку;
 • проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки;
 • встановлення стартової ціни продажу земельної ділянки державної та комунальної власності, яка не може бути нижчою за експертну грошову оцінку земельної ділянки;
 • визначення дати проведення земельних торгів.

 

Як відбувається оцінка та розрахунок вартості землі у м.Чернівці?

 

До прикладу, ви вирішили купити земельну ділянку в м.Чернівці.

 Однією зі складових підготовки є визначення стартової ціни продажу лота (ціна 1 сотки землі у м. Чернівці або Чернівецькій області).

Так, стартова ціна продажу земельної ділянки земель державної та комунальної власності у м.Чернівці, не може бути нижчою за експертну грошову оцінку земельної ділянки.

 

Хто виступає суб’єктом переважного права в земельних торгах?

 

Суб’єкт переважного права має переважне право купити землю у власність у разі продажу через електронний аукціон за умови, що він виконав вимоги до учасника земельних торгів та погоджується на сплату рівної цінової пропозиції, що є найбільшою із запропонованих учасниками аукціону. Також він може надати попередню згоду сплатити ціну продажу лота, що є рівною ціновій пропозиції учасника з наступною за величиною ціновою пропозицією, що матиме значення у разі, якщо раптом той, хто запропонував найбільшу цінову пропозицію з певних причин таки не придбає цей лот.

 Організатор земельних торгів зобов’язаний письмово повідомити суб’єкта переважного права про проведення торгів не пізніше, ніж за 30 календарних днів до дня їх проведення, а справжність підпису на повідомленні повинна бути засвідчена нотаріально. Зазначимо, що переважне право застосовується на аукціонах, організаторами яких є приватні особи.


Ubiz.ua – це офіційно акредитований майданчик системи Прозорро.Продажі, який допоможе купити омріяну землю в м.Чернівці. Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: