Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Івано-Франківській області?

Сьогодні на сайті ЮБІЗ - PROZORRO можна брати участь в публічних торгах по найбільш оптимальній ціні в категоріях: Оренда вагонів, Спиртзаводи, і обрати самі різні пропозиції: автомобілі, частину або повністю житловий будинок, що вже виставлені на продаж і чекають свого нового володаря. В даному розділі, земельні торги - продаж, Ви зможете знайти багато різних варіантів позицій, наприклад Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) (групова відправка) /// Кількість вагонів - 5; Рухомий склад - напіввагони - 60; Полігон навантаження - УЗ; Дата подачі вагону початкова - 22-12-2020 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 22-12-2020 23:59. Щодня на сайті знаходять земельну ділянку. Величезний набір найменувань запропоновано в кожному куточку України, в тому числі в Тернополі.

Аукціони на землю в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06124000-7 - Землі рекреаційного призначення, що в переліку на торгах в місті - очікують власника. Останні оновлення переліку найменувань в категорії Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Івано-Франківській області сервісу ЮБІЗ - ПРОЗОРРО

Як легко вибрати пропозиції Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Івано-Франківській області. Щоб легко було підібрати - скористайтесь зручною системою фільтрів. Перед вами з'явиться список можливих пропозицій у стані прийняття заяв на участь. Окрім земельних ділянки виставлені на аукціон у Івано-Франківській області на ресурсі пропонуються лоти земельних аукціонів в Полтавській, Рівненській, Харківській областях, а також по всій Украйні.

Продаж землі в м. Івано-Франківськ та Івано-Франківській області через е-аукціони на Ubiz.ua


Хочете купити землю в Івано-Франківську чи Івано-Франківській області? Розповідаємо, як це зробити разом з майданчиком Ubiz.ua


У 2021 був знятий мораторій на продаж сільськогосподарської землі. Так, приватні особи отримали довгоочікуване право на розпорядження землями сільськогосподарського призначення приватним особам (купівля-продаж землі). Окрім цього, в українців зʼявилась можливість продажу купувати землю несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Наприклад, шукаєте земельну ділянку під забудову в м. Івано-Франківськ? Ви можете легко придбати її на Ubiz.ua - офіційно акредитованому майданчику системи Прозорро.Продажі. 

Законотворець визначив, що земля несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності має реалізуватись шляхом проведення електронних аукціонів через систему Прозорро.Продажі.

 Як купити земльну ділянку в м. Івано-Франківськ та Івано-Франківській області: покрокова інструкція

Мрієте про заміський маєток в Івано-Франківській області? Ваші дії?

Скоріш за все ви зайдете в пошуковик і почнете писати щось на кшталт "дачна ділянка Івано-Франківськ" чи "купити/ куплю дачну ділянку в Івано-Франківську" тощо. Пошуковик видасть вам десятки, а то й сотні як релевантних, так і не релевантних пропозицій.

А можна все зробити набагато простіше. Просто зайдіть на сайт Ubiz.ua і зробити таке:


  • Зареєструватись та пройти модерацію;

  • Обрати певну земельну ділянку в м.Івано-Франківськ чи Івано-Франківській області. Ознайомитись з інформацією про лот: з технічною документацією, призначенням земельної ділянки, можливими обмеженнями використання, світлинами, вартістю (ціна 1 сотки землі Івано-Франківську) тощо.

  • Подати пропозицію через особистий кабінет, створений на Ubiz.uа, сплативши реєстраційний та гарантійний внески до аукціону, на якому розігрується певна земельна ділянка;

  • Підготувати документи згідно з переліком, що вам надасть персональний менеджер на майданчику Ubiz.ua. Підписати їх за допомогою КЕП (кваліфікований електронний підпис);

  • Після підтвердження пропозиції оператором, взяти участь в аукціоні, щовідбувається в режимі реального часу. Класичний англійський аукціон складається з трьох раундів, в кожному раунді учасникам надається можливість зробити ставку.

  • Переможця аукціону система визначає автоматично на основі найвищої цінової пропозиції.

Розкриття інформації про учасників відбувається вже після завершення аукціону та визначення переможця системою. Після аукціону переможець підписує протокол аукціону, сплачує кошти за земельну ділянку в м. Івано-Франківськ чи області та покриває витрати, які пішли на підготовку земельної ділянки до продажу. Останній крок – нотаріальне оформлення договору купівлі-продажу земельної ділянки.

Після підписання договору, продавець завантажує його в систему та звершує торги.

У випадку, якщо новий потенційний власник землі в Івано-Франківську відмовився її купити: не хоче підписувати протокол, договір або у визначені строки не сплачує ціну за лот, продавець має право дискваліфікувати такого учасника. У випадку дискваліфікації, право покупки землі переходить до учасника, який надав наступну за величиною цінову пропозицію.

Але, якщо другий учасник після завершення аукціону відмовився від очікування та забрав свій гарантійний внесок, система переводить аукціон в статус «Аукціон не відбувся».

Земельні ділянки в м. Івано-Франківськ та Івано-Франківській області: порівняння вартості з іншими регіонами 

Середня ціна на продаж землі несільськогосподарського призначення в Івано-Франківську та області через систему Прозорро.Продажі станом на 2023 рік у порівнянні з іншими областями України:


Область

Вартість, га

1

Вінницька область

971,52 тис

2

Волинська область

3,78 млн

3

Дніпропетровська область

3,06 млн

4

Житомирська область

1,75 млн

5

Закарпатська область

3,01 млн

6

Івано-Франківська область

883, 14 тис

7

Київська область

507,62

8

Кіровоградська область

6,64 млн

9

Львівська область

6,26 млн

10

Полтавська область

4,74 млн

11

Рівненська область

2,62 млн

12

Тернопільська область

1,97 млн

13

Хмельницька область

918,47 тис

14

Черкаська область

15,37 млн

15

Чернівецька область

18,41 млн

16

Чернігівська область

480,77 тис


Поширені питання щодо того, як купити земельну ділянку в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Хто виступає продавцем землі в Івано-Франківській області?

Продавцем землі несільськогосподарського призначення в системі Прозорро.Продажі можуть бути органи місцевого самоврядування. Наприклад, територіальні громади; міьські, селищні, міські ради; виконавчі органи сільської, селищної, міської ради; районні та обласні ради, що представляють спільні інтереси територіальних громад, сіл, селищ, міст.

Також, в системі Прозорро.Продажі є можливість купити землю сільськогосподарського призначення приватної форми власності.

Приватні особи, на відміну від державних та комунальних власників, мають право продавати землю будь-якого типу призначення, у т.ч. і сільськогосподарського.

Як продавець має підготувати земельну ділянку в м.Івано-Франківськ чи Івано-Франківській області до продажу?

Купити землю в м.Івано-Франківськ та області можна після того, як проведена належна підготовка земельних ділянок (лотів) до проведення земельних торгів. Зокрема проведено:

  • виготовлення та затвердження у встановленому законодавством порядку документації із землеустрою;

  • державну реєстрацію земельної ділянки;

  • державну реєстрацію речового права на земельну ділянку;

  • проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки;

  • встановлення стартової ціни продажу земельної ділянки державної та комунальної власності, яка не може бути нижчою за експертну грошову оцінку земельної ділянки;

  • визначення дати проведення земельних торгів.

Як відбувається оцінка та розрахунок вартості землі при продажі в м.Івано-Франківсьої та області?

Однією із складових підготовки є визначення стартової ціни земельних ділянок в Івано-Франківську та області.
Отже, стартова ціна продажу земельних ділянок в Івано-Франківську (державної та комунальної власності) не може бути нижчою за експертну грошову оцінку земельної ділянки.

Збираєтесь купити землю у м.Івано-Франківськ та області? Ось, що потрібно враховувати при підготовці до аукціону

Готуючись до участі в аукціоні з продажу землі в Україні, важливо перевірити, чи відповідає учасник визначеним Земельним кодексом України вимогам до особи, яка може набувати земельну ділянку або права на неї, чи були подані всі документи або відомості, які є обов’язковими для участі в торгах, чи надані точні відомості про учасника, щоб вони не розглядались як «неправдиві». Учасники, які не дотримались цих вимог, дискваліфікуються організатором в системі Prozorro.продажі, а їх гарантійні внески не повертаються та перераховуються оператором електронного майданчика на рахунки організатора земельних торгів.

У разі участі в аукціоні з продажу землі також необхідно враховувати, чи наявне у когось переважне право купівлі, адже не допускається відчуження орендованих земельних ділянок державної або комунальної власності без згоди орендаря.

Про суб’єкта переважного права має бути зазначено в оголошенні про проведення земельних торгів, яке організатор земельних торгів публікує в електронній торговій системі Prozorro.Продажі.

Хто такий суб’єкт переважного права?

Суб’єкт переважного права має переважне право купити землю у власність у разі продажу через електронний аукціон за умови, що він виконав вимоги до учасника земельних торгів та погоджується на сплату рівної цінової пропозиції, що є найбільшою із запропонованих учасниками аукціону. Також він може надати попередню згоду сплатити ціну продажу лота, що є рівною ціновій пропозиції учасника з наступною за величиною ціновою пропозицією, що матиме значення у разі, якщо раптом той, хто запропонував найбільшу цінову пропозицію з певних причин таки не придбає цей лот.

Організатор земельних торгів зобов’язаний письмово повідомити суб’єкта переважного права про проведення торгів не пізніше, ніж за 30 календарних днів до дня їх проведення, а справжність підпису на повідомленні повинна бути засвідчена нотаріально. Зазначимо, що переважне право застосовується на аукціонах, організаторами яких є приватні особи.

Чи може держава продавати землю сільськогосподарського призначення через електронні аукціони?

Земельним кодексом України чітко визначено, що купити землю с/г призначення, що знаходиться в державній та комунальній власності, не можна. Такі землі виставлені виключно на аукціони з оренди. Тобто, якщо, наприклад, ви хочете купити с/г землю під садівництво, ви зможете це зробити, якщо організатор - приватна особа.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: