Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Хмельницькій області?

Прямо зараз на сайті ubiz.ua - PROZORRO Ви можете взяти участь в державних аукціонах за найоптимальнішою вартістю в категоріях: Транспорт, Нерухомість, і купити самі різні позиції: завод, лісоматеріал сосни, що вже виставлені на продаж і чекають свого нового володаря. В розділі, земельні торги - продаж, Ви можете відшукати багато різноманітних варіантів позицій, наприклад відходи вогнетривких матеріалів. Щодня на сайті забирають авто. Винятково великий спектр найменувань запропоновано в кожному куточку країни, в тому числі в Броварах.

Електронні торги земельними ділянками в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06111000-3 – Землі житлової забудови (землі, які використовуються для розміщення житлової забудови (житлові будинки, гуртожитки, господарські будівлі та інше); землі, які використовуються для розміщення гаражного будівництва), що пропонуються на аукціон в місті - очікують покупця. Актуальна інформація переліку торгів в категорії Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Хмельницькій області майданчику ubiz.ua - PROZORRO

Як правильно визначитися з аукціонами Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Хмельницькій області. Щоб вам простіше було вибрати - скористайтесь зручною системою фільтрів. Вам буде доступний список відкритих лотів у статусі прийняття заяв на участь. Окрім лотів земельних аукціонів у Хмельницькій області у розділах проекта доступні електронні земельні торгів в Вінницькій, Житомирській, Луганській областях, а також по всій Украйні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: