Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Київській області?

Сьогодні на сайті ubiz.ua є можливість брати участь в публічних торгах за найнижчою ціною в категоріях: Спиртзаводи, Зелена енергетика, і придбати різноманітні позиції: земельну ділянку, недобудоване приміщення, що вже виставлені на аукціон і чекають свого покупця. У категорії, земельні торги - продаж, Ви можете подивитися багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу Щогла висотою 30 м, адреса: Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Нечаяне, вул. Одеська, 2. Щоденно на сайті знаходять авто конфісковане банком. Величезний спектр найменувань надано в кожному місті України, зокрема, в Івано-Франківській області.

Аукціони на землю в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06111000-3 – Землі житлової забудови (землі, які використовуються для розміщення житлової забудови (житлові будинки, гуртожитки, господарські будівлі та інше); землі, які використовуються для розміщення гаражного будівництва), що в переліку до розгляду в місті - чекають власника. Останні оновлення наборів оголошень в категорії Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Київській області сайту UBIZ

Як швидко взяти участь у торгах Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Київській області. Щоб швидко підібрати - скористайтесь навігацією. Ви побачите всі останні пропозицій у статусі прийняття заяв на участь. Окрім онлайн земельних аукціонів у Київській області на ресурсі представлені аукціони на землю в Вінницькій, Полтавській, Хмельницькій областях, а також по всій Украйні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: