Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Полтавській області?

На сайті UBIZ - PROZORRO є можливість брати участь в аукціонах по найбільш оптимальній ціні в розділах: Оренда, Деревина, і обрати різноманітні пропозиції: гараж, недобудоване приміщення лікарні, що вже виставлені на продаж і чекають свого нового володаря. У лінійці, земельні торги - продаж, Ви знайдете багато різних варіантів позицій, для прикладу Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) (групова відправка) /// Кількість вагонів - 10, Рухомий склад - хопери-зерновози - 95, Полігон навантаження - Без обмеження, Дата подачі вагону початкова - 2020-01-19 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2020-01-19 23:59. Кожен день на сайті знаходять нерухомість. Величезний перелік найменувань надано в кожному регіоні України, зокрема, в Вінницькій області.

Електронні земельні торги в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 04120000-5 - Квартира в будинку багатоповерхового житлового будівництва, що пропонуються на торгах в місті - чекають власника. Діючі пропозиції купівлі-продажу асортименту торгів в категорії Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Полтавській області сайту ЮБІЗ

Як вибрати пропозиції Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Полтавській області. Щоб точно підібрати - скористайтесь навігацією. Ви побачите список свіжих пропозицій в стадії прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів земельних ділянок у Полтавській області на сторінках сервісу пропонуються приватизація землі в Запорізькій, Луганській, Миколаївській областях, а також по всій Украйні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: