Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Тернопільській області?

Зараз на сайті ubiz.ua - ПРОЗОРРО Ви можете взяти участь в аукціонах по найбільш низькій ціні в розділах: Спиртзаводи, Приватизація, і вибрати самі різні позиції: групу інвентарних об'єктів: гараж, підвал, нежитлове приміщення або частина будівлі, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. У цьому розділі, земельні торги - продаж, Ви знайдете багато різноманітних варіантів позицій, для прикладу Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) (групова відправка) /// Кількість вагонів - 20, Рухомий склад - напіввагони - 60, Полігон навантаження - УЗ, Дата подачі вагону початкова - 2020-08-28 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2020-08-28 23:55. Щоденно на сайті знаходять легкові автомобілі. Винятково великий спектр найменувань надано в кожному місті України, зокрема, в Хмельницькій області.

Торги земельних ділянок в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 - Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що виставлені на продаж в місті - очікують покупця. Останні оновлення переліку оголошень в секції Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Тернопільській області сервісу UBIZ - PROZORRO

Як вибрати пропозиції Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Тернопільській області. Щоб вам простіше було підібрати - скористайтесь нашою навігацією. Вам буде доступний список відкритих лотів на етапі прийняття заяв на участь. Окрім електронних земельних аукціонів у Тернопільській області на майданчику доступні лоти земельних аукціонів в Сумській, Харківській, Черкаській областях, а також по всій территорії Украйни.

Як купити земельну ділянку в м. Тернопіль через онлайн-аукціон на майданчику Ubiz?


Якщо бажана земельна ділянка в м. Тернопіль знаходиться в державній або комунальній власності і призначення такої ділянки, до прикладу, - під забудову, то така ділянка може бути виставлена на онлайн-аукціон, в рамках які відповідають земельному кодексу та ПКМУ №1013.

Якщо Ви покупець і маєте бажання купити землю в м. Тернопіль, Вам необхідно:

 1. Обрати майданчик Ubiz для участі в електронному аукціоні;

 2. Пройти реєстрацію на майданчику (зазначимо, що для проходження реєстрації, Вам необхідно завантажити документи для перевірки внесених Вами даних);

 3. Обрати земельні ділянки в м. Тернопіль, які Вас зацікавили;

 4. Подати пропозицію через особистий кабінет на майданчику Ubiz;

 5. Оплатити реєстраційний та гарантійний внески на банківський рахунок майданчика Ubiz;

 6. Підготувати перелік документів, який надасть Вам персональний менеджер майданчику Ubiz;

*Документи обов’язково слід підписати за допомогою КЕП - кваліфікованого електронного підпису;

 1. Взяти участь в електронному аукціоні в призначений електронною торговою системою час. Шляхом підняття ставки в режимі реального часу та на вигідних конкурентних умовах;

 2. Визначення переможця електронною торговою системою, підписання протоколу електронного аукціону, оплата кінцевої ціни за земельну ділянку. 

 3. Останній етап – нотаріальне підписання договору з переможцем аукціону.

Скільки коштує гектар землі в Тернопільській області?

Виходячи з даних публічного модулю аналітики системи Прозорро.Продажі, станом на початок 2024 року, середня ціна за гектар складає - 4, 49 млн грн.


Купити земельні ділянки в м. Тернопіль на майданчику Ubiz.ua - просто та вигідно!

 • Широкий вибір лотів. На вас чекає розмаїття земельних ділянок, серед яких ви знайдете ідеальний варіант.

 • Прості та прозорі умови. Весь процес відбувається на відкритих тограх, забезпечуючи чесність та прозорість.

 • Максимальний комфорт. Зручний онлайн-сервіс Ubiz.ua допоможе вам легко орієнтуватися в усіх етапах покупки.

Реалізуйте свою мрію про власну земельну ділянку. Наприклад, в системі Прозорро.Sale здійснюється продаж дачних ділянок в м. Тернопіль та Тернопільській області.

Поширені питання

Як купити пай в м. Тернопіль (Тернопільська область)?


Доволі часто в оголошеннях Ви могли бачити: “Купити (куплю) пай Тернопільська область”. 

Що таке пай?

Пай - це право на умовну земельну частку в гектарах з відповідною грошовою оцінкою без виділення у загальному масиві земель. Поняття "земельна частка (пай) " безпосередньо пов'язане з паюванням земель сільськогосподарського призначення, що належали власникам на праві колективної власності.

Після земельної реформи та формування прозорого ринку продажі землі, громадяни України, які мають у приватній власності земельні ресурси, мають право реалізувати свої паї (земельні ділянки).

Існують два способи передбачені законодавством:

 • через договір купівлі-продажу з покупцем;

 • через електронні онлайн-аукціони системи Прозорро.Продажі;

Якщо Ви хочете купити ділянку в м. Тернопіль або здійснити продаж землі в м. Тернопіль, через електронні аукціони, Вам необхідно обрати офіційно акредитований майданчик системи Прозорро.Продажі, одним з яких є - Ubiz.

Які документи мають підготувати організатори на продаж землі в м. Тернопіль? 

 

Земельні ділянки в м. Тернопіль, які планують виставити на продаж мають законодавчо визначений перелік обов’язкових документів:

 •  виготовлення та затвердження у встановленому законодавством порядку документації із землеустрою;ʼ
 •  державну реєстрацію земельної ділянки;
 • державну реєстрацію речового права на земельну ділянку;
 • проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки;
 • встановлення стартової ціни продажу земельної ділянки державної та комунальної власності, яка не може бути нижчою за експертну грошову оцінку земельної ділянки;
 • визначення дати проведення земельних торгів.

Хто має право здійснювати продаж земельних (дачних) ділянок в м. Тернопіль?

 Землю несільськогосподарського призначення в Прозорро.Продажі можуть продавати органи місцевого самоврядування:територіальні громади; сільські, селищні, міські ради; виконавчі органи сільської, селищної, міської ради; районні та обласні ради, що представляють спільні інтереси територіальних громад, сіл, селищ, міст.

 Також, в системі Прозорро.Продажі ви можете купити й землю сільськогосподарського призначення приватної форми власності.

 Приватні особи мають право продавати будь-яку землю.

Як відбувається оцінка та розрахунок вартості на земельні ділянки в м. Тернопіль?

 До прикладу, ви вирішили купити земельну ділянку в м. Тернопіль.

 Однією зі складових підготовки є визначення стартової ціни продажу лота (ціна 1-ї сотки землі у м. Тернопіль або Тернопільській області).

Так, стартова ціна продажу земельної ділянки земель державної та комунальної власності у м. Тернопіль, не може бути нижчою за експертну грошову оцінку земельної ділянки.

Чи має право держава здійснити продаж землі в м. Тернопіль, сільськогосподарського призначення?

 Земельним кодексом України чітко визначено, що купити землю СГ призначення, що знаходиться в державній та комунальній власності, не можна. Такі землі виставлені виключно на аукціони з оренди. Тобто, якщо, наприклад, ви хочете купити СГ землю під садівництво, ви зможете це зробити, якщо організатор - приватна особа.

Хто виступає суб’єктом переважного права в аукціонах в аукціонах на продаж землі в м. Тернопіль?

 Суб’єкт переважного права має переважне право купити землю у власність у разі продажу через електронний аукціон за умови, що він виконав вимоги до учасника земельних торгів та погоджується на сплату рівної цінової пропозиції, що є найбільшою із запропонованих учасниками аукціону. Також він може надати попередню згоду сплатити ціну продажу лота, що є рівною ціновій пропозиції учасника з наступною за величиною ціновою пропозицією, що матиме значення у разі, якщо раптом той, хто запропонував найбільшу цінову пропозицію з певних причин таки не придбає цей лот.

 Організатор земельних торгів зобов’язаний письмово повідомити суб’єкта переважного права про проведення торгів не пізніше, ніж за 30 календарних днів до дня їх проведення, а справжність підпису на повідомленні повинна бути засвідчена нотаріально. Зазначимо, що переважне право застосовується на аукціонах, організаторами яких є приватні особи.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: