Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Вінницькій області?

Прямо зараз на сайті UBIZ - PROZORRO Ви можете брати участь в онлайн аукціонах по найбільш оптимальній ціні в розділах: Деревина, Нерухомість, і обрати різноманітні пропозиції: багатоповерховий будинок, однокімнатну квартиру, що вже виставлені на продаж і очікують свого покупця. У категорії, земельні торги - продаж, Ви зможете відшукати багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу Оренда приміщення котельні Горохолинського ліцею імені Романа Кияка, яке розташоване за адресою: с. Горохолина, вул. Українська, буд.312 А, площею 34,65кв.м.. Щоденно на сайті забирають банківський конфіскат авто. Винятково великий спектр позицій запропоновано в кожному місті України, зокрема, в Сумах.

Онлайн земельні аукціони в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06111000-3 – Землі житлової забудови (землі, які використовуються для розміщення житлової забудови (житлові будинки, гуртожитки, господарські будівлі та інше); землі, які використовуються для розміщення гаражного будівництва), що в переліку на торгах в місті - чекають покупця. Актуальна інформація асортименту оголошень в категорії Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Вінницькій області майданчику UBIZ - ПРОЗОРРО

Як вибрати пропозиції Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Вінницькій області. Щоб легко підібрати - скористайтесь нашою навігацією. Ви побачите, які пропозиції відкриті у стані прийняття заяв на участь. Окрім земельних аукціонів у Вінницькій області в категоріях сервісу доступні аукціони з продажу земельних ділянок в Дніпропетровській, Полтавській, Тернопільській областях, а також по всій территорії Украйни.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: