Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Як купити земельну ділянку в м.Вінниця та Вінницькій області через онлайн-аукціон Прозорро.Продажі на майданчику Ubiz?

Придбати земельні ділянки в м.Вінниця згідно з чинним законодавством можливо через авторизовані електронні майданчики системи Прозорро.Продажі. Одним з таких є майданчик UBIZ. Цей майданчик займається проведенням та супроводом клієнтів, які бажають придбати земельну ділянку в м.Вінниця чи Вінницькій області.

Як відбувається аукціон з продажу землі в м.Вінниця та на Вінниччині?

Аукціон з продажу землі у м.Вінниця та в Вінницькій області, проходить онлайн в режимі реального часу. Зазвичай використовується англійський аукціон, у якому учасники поступово підвищують свою цінову пропозицію. Аукціон складається з трьох раундів, в якому кожному учаснику надається 3 хвилини для підвищення ставки (по черзі). 

Черговість визначається при поданні закритих цінових пропозицій. Наприклад, учасник що подав мінімальну ставку (стартову ціну) буде ходити першим, а учасник, який зробив найвищу серед учасників закриту цінову пропозицію, матиме пріоритетний крок і ходитиме останнім в першому раунді. Що надає йому найвищі шанси на перемогу.

Які кроки необхідно виконати, щоб купити земельну ділянку в м.Вінниця?

  • Реєстрація на майданчику Ubiz.ua

Більше не треба забивати в Google "купити земля Вінниця", "аукціон землі Вінниця", " купить земля с/г призначення Вінницька область", "куплю землю" тощо. Реєструйтесь на Ubiz.ua - усі земельні аукціони в одному місці.

Отже, купити землю в м.Вінниця (або купити землю Вінницька область) можливо тільки зареєстрованим користувачам. Отже, почніть свій шлях до купівлі власної земельної ділянки, зареєструвавшись на офіційному майданчику Ubiz.ua. Простий процес реєстрації відкриє доступ до усіх актуальних аукціонів з продажу землі в м.Вінниця та Вінницькій області.

  • Вибір цікавого лоту

Переглядайте доступні аукціони, вивчайте виставлені на продаж земельні ділянки у Вінниці чи Вінницькій області, ознайомлюйтесь із деталями кожного лоту. Технічна документація, фотографії та призначення землі - все це ви знайдете на сторінці лота.

  • Подача пропозиції через особистий кабінет

Подайте свою пропозицію через особистий кабінет на Ubiz.ua, сплативши реєстраційний та гарантійний внески та беріть участь в аукціоні на землю у Вінниці чи Вінницькій області. 

  •  Підготовка документів та підписання за допомогою КЕП

Отримайте перелік необхідних документів від вашого персонального менеджера на Ubiz.ua та підготуйте їх, використовуючи кваліфікований електронний підпис (КЕП).

  •  Участь в електронному аукціоні

Беріть участь в електронному аукціоні в режимі реального часу. Зробіть свої ставки та станьте переможцем, отримавши найвигіднішу цінову пропозицію.

  • Підписання договору та завершення угоди

Після визначення переможця системою, підпишіть протокол аукціону та сплатіть кошти за земельну ділянку. Останній етап - нотаріальне оформлення договору купівлі-продажу. 

Яка ціна паю у м.Вінниця (Вінницька область)?

Якщо ви бажаєте купити пай (Вінницька область), варто ознайомитись з місцем розташування земельної ділянки (паю), адже від його розмірів та призначення, ціна може суттєво відрізнятись. На кінець 2023 року середня ціна на земельні ділянки сільськогосподарського використання досягла позначки в 55 тис грн.

У 2024 році експерти прогнозують збільшення ціни на більше ніж 50%.

Також, середню ціну за гектр землі (під забудову, для ведення сільського господарства), можна переглянути на сайті аналітики Прозорро.Продажі. У Вінницький області вона складає - 157,22 тис грн.

 


Поширені запитання

Як має бути підготована земельна ділянка до продажу в м.Вінниця та у Вінницьуій області?

Купити участок в м.Вінниця та у Вінницькій області, яку планують виставити на продаж,має обов’язковий перелік документів без яких проведення аукціону неможливе:

· виготовлення та затвердження у встановленому законодавством порядку документації із землеустрою;

· державну реєстрацію земельної ділянки; 

· державну реєстрацію речового права на земельну ділянку;

· проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки;

· встановлення стартової ціни продажу земельної ділянки державної та комунальної власності, яка не може бути нижчою за експертну грошову оцінку земельної ділянки;

· визначення дати проведення земельних торгів.

Хто має право здійснювати продаж землі в м.Вінниця?

Землю несільськогосподарського призначення (наприклад, це може бути земельна ділянка під забудову в м.Вінниця чи у Вінницькій області) в Прозорро.Продажі можуть продавати:

- органи місцевого самоврядування:територіальні громади;
- сільські, селищні, міські ради; 

- виконавчі органи сільської, селищної, міської ради; 

- районні та обласні ради, що представляють спільні інтереси територіальних громад, сіл, селищ, міст.

Також, в системі Прозорро.Продажі ви можете купити й землю с/г призначення приватної форми власності.

Приватні особи мають право продавати будь-яку землю.

Хто виступає суб’єктом переважного права в земельних торгах?

Суб’єкт переважного права має переважне право купити землю у Вінниці та Вінницькій області у разі продажу через електронний аукціон за умови, що він виконав вимоги до учасника земельних торгів та погоджується на сплату рівної цінової пропозиції, що є найбільшою із запропонованих учасниками аукціону. Також він може надати попередню згоду сплатити ціну продажу лота, що є рівною ціновій пропозиції учасника з наступною за величиною ціновою пропозицією, що матиме значення у разі, якщо раптом той, хто запропонував найбільшу цінову пропозицію з певних причин таки не придбає цей лот.

Організатор земельних торгів зобов’язаний письмово повідомити суб’єкта переважного права про проведення торгів не пізніше, ніж за 30 календарних днів до дня їх проведення, а справжність підпису на повідомленні повинна бути засвідчена нотаріально. Зазначимо, що переважне право застосовується на аукціонах, організаторами яких є приватні особи.

Обираючи майданчик для участі в аукціоні, віддавайте перевагу професіоналам з багаторічним досвідом проведення торгів - UBIZ!Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: