Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Житомирській області?

На сайті UBIZ - ПРОЗОРРО можна взяти участь в державних аукціонах за найбільш доступною ціною в категоріях: Спиртзаводи, Металобрухт і вторсировина, і обрати самі різні пропозиції: автомобіль, оренда вагонів, що вже виставлені на продаж і чекають свого нового володаря. У лінійці, земельні торги - продаж, Ви можете відшукати багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Деревина дров'яна промислового використання, діаметр - 5 см. і більше, довжина - 4,0 м., порода сосна. Щодня на сайті забирають автомобілі виставлені на продаж. Винятково великий спектр лотів надано в кожному місті країни, в тому числі в Рівному.

Онлайн земельні аукціони в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06124000-7 - Землі рекреаційного призначення, що виставлені на торгах в місті - чекають власника. Актуальна інформація переліку лотів у розділі Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Житомирській області проекту ubiz.ua - ПРОЗОРРО

Як вибрати пропозиції Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Житомирській області. Щоб точно підібрати - скористайтесь зручною системою пошуку. Перед вами з'явиться список дійсних пропозицій у статусі прийняття заяв на участь. Окрім земельних аукціонів у Житомирській області у розділах ресурса пропонуються електронні земельні торгів в Івано-Франківській, Полтавській, Рівненській областях, а також по всій Украйні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: