Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Земельні аукціони у Черкаській області?

Прямо зараз на сайті UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ є можливість взяти участь в аукціонах по найбільш прийнятній ціні в категоріях: Оренда землі, Транспорт, і підшукати різноманітні пропозиції: автомобіль, круглий лісоматеріал ясена, що вже виставлені на продаж і очікують свого нового володаря. В розділі, земля, Ви можете підшукати багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Окреме майно: огорожа № 1 площею 1050,0 кв. м., ворота № 2 площею 4,9 кв. м., ворота № 3 площею 7,2 кв. м., ворота № 4 площею 7,2 кв. м., ворота № 5 площею 7,2 кв. м. (як відповідна частина адміністративно-виробничих будівель) на вул. Ботанічній, 28а у м. Івано-Франківську.. Щоденно на сайті знаходять квартири. Винятково великий спектр найменувань запропоновано в кожному регіоні України, в тому числі в Полтаві.

Земельні ділянки виставлені на аукціон в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 - Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що виставлені на торгах в місті - чекають власника. Свіжі дані спектру пропозицій в секції Земельні аукціони у Черкаській області ресурсу ubiz.ua

Як вигідно взяти участь у торгах Земельні аукціони у Черкаській області. Щоб швидко підібрати - скористайтесь фільтрами. Перед вами з'явиться список можливих пропозицій в стадії прийняття заяв на участь. Окрім земельних ділянки виставлені на аукціон у Черкаській області в категоріях сайта доступні публічні земельні торги в Київській, Рівненській, Хмельницькій областях, а також по всій территорії Украйни.

Земельні аукціони: Черкаси, Черкаська область

Згідно законодавства України, продаж земельних ділянок, що є державною чи комунальною власністю, або права на них (оренда тощо), разом з об’єктами нерухомості, що знаходяться на площі, здійснюється виключно через аукціон. Власником землі стає учасник торгів, який на час їх закінчення вніс пропозицію про найбільшу ціну за ділянку, що продається, або найбільшу орендну плату за її використання. На земельних аукціонах неможливо скористатися переважним правом купівлі. Система електронних торгів максимально прозора і відкрита - будь-хто може спостерігати за їх ходом. В оголошенні про проведення торгів обов’язково надається інформація стосовно місця розташування та розміру земельної ділянки, цільового призначення, початкової ціни, даних організатора торгів.

Всі аукціони проводяться на основі законодавства України, а саме - Земельного Кодексу. Право на земельну ділянку, що була придбана внаслідок перемоги на аукціоні, необхідно затвердити шляхом державної реєстрації згідно порядку, передбаченого законом. Земельний аукціон проводиться в електронній формі, тому немає необхідності в присутності зацікавлених осіб на місці його проведення (Черкаси, Черкаська область).

Особливості проведення земельних торгів

В якості організатора земельних торгів можуть виступати органи місцевого самоврядування, держвиконавець або власник землі.

Участь в земельному аукціоні може взяти як юридична, так і фізична особа, якщо вона зареєструвалася на одному з електронних майданчиків, подала потрібні документи, сплатила гарантійний реєстраційний внесок та у відповідності до закону може набути право власності або орендувати земельну ділянку. У випадку перемоги в торгах сума гарантійного внеску зараховується як завдаток, а у разі програшу - повертається на рахунок учасника торгів.

Купівля або оренда земельної ділянки за допомогою ресурсу Ubiz.ua мають декілька суттєвих переваг:

  • учасник торгів отримує можливість купити землю за вигідною ціною в обраній місцевості;
  • відсутність необхідності в зборі різноманітних довідок - всі документи представлені в електронному вигляді;
  • відсутність необхідності особистої присутності на аукціоні - приймати участь в ньому та слідкувати за ходом торгів можна онлайн;
  • можливість першими дізнаватися про нові лоти завдяки підписці на розсилки;
  • кваліфікована юридична підтримка на всіх етапах аукціону - від подачі заявки до підписання договору.

Земельні торги в місті Черкаси можуть вважатися такими, що не відбулися, якщо за відведений для них час не надійшло жодної цінової пропозиції.

Ресурс Ubiz.ua: чесні торги і вигідні умови

Якщо вам потрібна земельна ділянка в Черкасах чи Черкаській області, необхідно стежити за аукціонами з продажу землі та брати участь в торгах, якщо лот відповідає вимогам. Якщо наразі на торги по Черкаській області не виставлені ділянки, які задовольняють ваші вимоги, можна підписатися на фільтр в Telegram-боті майданчику Ubiz.ua та отримати повідомлення про появу нових торгів за потрібними параметрами.

Щоб взяти участь в аукціоні через систему ProZorro, необхідно обрати електронний майданчик, що має доступ до системи. Ubiz.ua має представництва в кожній області, висуває прості і зрозумілі вимоги до учасників торгів, надає юридичну та інформаційну підтримку. На сайті компанії можна знайти онлайн-карту аукціонів, що допоможе швидко визначити розташування земельної ділянки або іншого об’єкту нерухомості.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: