Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Земля в Чернігівській області?

На сайті UBIZ є можливість брати участь в торгах за найбільш доступною вартістю в категоріях: Продаж дозволів на використання надр, Зелена енергетика, і знайти різноманітні позиції: завод, об'єкт незавершеного будівництва, спиртзавод, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. У цьому розділі, земля, Ви можете знайти багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу Довгострокова оренда комерційного приміщення 11,7 м.кв в м. Острог Рівненської області. Щоденно на сайті знаходять авто на аукціоні. Винятково великий набір лотів запропоновано в кожному місті України, зокрема, в Запоріжжі.

Державні земельні торги в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 - Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що в переліку на продаж в місті - очікують покупця. Свіжі дані переліку оголошень в категорії Аукціони Земля в Чернігівській області сайту UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ

Як швидко підібрати лоти Аукціони Земля в Чернігівській області. Щоб правильно підібрати - скористайтесь нашою навігацією. Вам будуть показані всі пропозиції у фазі прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів земельних ділянок у Чернігівській області на сторінках проекту пропонуються торги земельних ділянок в Житомирській, Луганській, Полтавській областях, а також по всій территорії Украйни.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: