Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Земля в Чернівецькій області?

Зараз на сайті UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ є можливість брати участь в державних аукціонах за найдоступнішою ціною в категоріях: Оренда, Нерухомість, і купити різноманітні пропозиції: легковий автомобіль, оренда вагонів, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. В даному розділі, продаж необробленої деревини, Ви можете підшукати багато різних варіантів позицій, наприклад Деревина дров'яна ПВ. Щоденно на сайті забирають металобрухт. Величезний перелік лотів запропоновано в кожному регіоні країни, зокрема, в Мелітополі.

Оголошення про продаж земельних ділянок в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 – Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що виставлені на продаж в місті - чекають нового володаря. Свіжі дані переліку лотів в категорії Аукціони Земля в Чернівецькій області сайту ЮБІЗ - PROZORRO ПРОДАЖІ

Як швидко вибрати пропозиції Аукціони Земля в Чернівецькій області. Щоб запросто підібрати - скористайтесь нашою навігацією. Ви побачите перелік доступних пропозицій в стадії прийняття заяв на участь. Окрім лотів проведення земельних торгів у Чернівецькій області на сторінках сервісу доступні електронні земельні торгів в Дніпропетровській, Хмельницькій, Черкаській областях, а також по всій Украйні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: