Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Земля: статус - Аукціон завершено. Договір підписано?

На сайті UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ можна взяти участь в державних аукціонах за найкращою вартістю в розділах: Продаж дозволів на використання надр, Транспорт, і купити різноманітні позиції: конфісковану квартиру або завод, нежитлове приміщення або частина будівлі, що вже виставлені на продаж і очікують свого покупця. В даному розділі, земля, Ви зможете відшукати багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Нежитлове приміщення за адресою: Харківська область, м. Первомайський, 3 мікрорайон, будинок 33 а. Щодня на сайті забирають автомобілі чиновників. Величезний спектр позицій надано в кожному регіоні країни, в тому числі в Одеській області.

Торги земельних ділянок в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 04150000-4 - Садибний (індивідуальний) будинок малоповерхового житлового будівництва, що пропонуються на продаж в місті - чекають покупця. Останні оновлення переліку найменувань в категорії Аукціони Земля: статус - Аукціон завершено. Договір підписано сервісу ЮБІЗ

Як легко підібрати лоти Аукціони Земля: статус - Аукціон завершено. Договір підписано. Щоб правильно вибрати - скористайтесь нашою навігацією. Після цього з'явиться перелік пропозицій у статусі прийняття заяв на участь. Окрім державних земельних торгів у Одеській області в категоріях сайта пропонуються лоти проведення земельних торгів в Дніпропетровській, Миколаївській, Чернівецькій областях, а також по всій территорії Украйни.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: