Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Продаж земельних ділянок в Івано Франківську?

Зараз на сайті ubiz.ua - PROZORRO ПРОДАЖІ є можливість взяти участь в державних аукціонах по найбільш оптимальній вартості в розділах: Оренда вагонів, Спиртзаводи, і обрати самі різні пропозиції: двокімнатну квартиру, незавершений об'єкт будівництва цегляної будівлі, що вже виставлені на аукціон і очікують свого нового володаря. В розділі, земля, Ви зможете підшукати багато різноманітних варіантів позицій, для прикладу Оренда нежитлового приміщення 93,5 м.кв. по вул.Чехова-15 м.Покров. Кожен день на сайті купують легкові автомобілі. Винятково великий набір позицій запропоновано в кожному місті України, в тому числі в Чернігівській області.

Онлайн земельні аукціони в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06000000-2 - Земельні ділянки, що виставлені на аукціон в місті - чекають власника. Діючі пропозиції купівлі-продажу переліку торгів у розділі Продаж земельних ділянок в Івано Франківську майданчику UBIZ

Як правильно взяти участь у торгах Продаж земельних ділянок в Івано Франківську. Щоб правильно вибрати - скористайтесь нашою навігацією. Вам буде доступний список відкритих лотів на етапі прийняття заяв на участь. Окрім земельних аукціонів у Івано-Франківській області на сторінках сайту доступні електронні земельні торгів в Київській, Львівській, Одеській областях, а також по всій Украйні.

Продаж землі в Івано-Франківській області

Продаж Землі в Україні відбувається на законодавчому рівні. Сьогодні це питання залишається відкритим, бо розглядаються зміни порядку та проведення даної процедури. Попри це, купити земельну ділянку в Івано-Франківській області можна через аукціон. Процедура дозволяє придбати землю під бізнес, будівництво, ведення сільського господарства та інших потреб, оскільки купівля-продаж ведеться чесно і прозоро, звівши до нуля корупційні схеми. Взяти участь в аукціоні можна, якщо стати учасником проекту Prozorro.sale.

На майданчику Ubiz можна орендувати або купити безліч активів, включаючи об'єкти незавершеного будівництва, сільськогосподарську техніку, різні види колісного транспорту, а також земельні ділянки Івано-Франківська області під будівництво будинку, для ведення господарства, для сільгоспземель. Останнє проводиться з деякими обмеженнями, з огляду на введений раніше мораторій на землі сільськогосподарського призначення.

Аукціони: особливості процедури щодо продажу земельної власності

Учасником аукціону можуть стати юридичні та фізичні особи, які пройшли попередню процедуру:

 • зареєструватися на порталі компанії;
 • вибрати пропозицію з актуальних;
 • внести реєстраційний і гарантійний внесок;
 • підготувати необхідні документи, відправити їх на перевірку в належні терміни, не пізніше ніж за 3 дні до початка онлайн-аукціону;
 • отримати номер і взяти участь в призначений час.

Прозорро Сейл містить безліч різноманітних лотів: продаж через аукціони комплексів споруд разом із землею, а також земельних ділянок Івано-Франківської області (Івано-Франківськ та інші міста) біля лісу, річки, оренда земельної ділянки в долині. Сільськогосподарські ділянки відрізняються від інших лотів з можливістю передачі права власності, бо на цей закон введений мораторій. Але усі охочі можуть взяти в оренду на визначений термін землі державних форм власності для ведення діяльності. Продаж на сьогодні заборонений, однак довгострокова оренда - законний спосіб придбання.

Аукціон проходить поетапно: учасники пропонують свою вартість (в разі відсутності пропозицій, відбувається зниження ціни за певними умовами), в результаті визначається переможець - учасник, який запропонував найбільшу ціну. Після закриття торгів розкриваються всі відомості, а учасникам, які не стали власниками лота, повертаються гарантійні внески. З майбутнім власником угода продовжується - проводиться оформлення документації з повною оплатою лота та з передачею права власності учаснику, котрий виграв торги.

Чесні і прозорі торги земельних ділянок

Чесне конкуренство через аукціон на електронних платформах Prozoro Sale - кращий спосіб стати володарем державних земель, якщо вирішили, що куплю земельну ділянку або землі у в Івано-Франківську (Івано-Франківська область), адже процедура відбувається прозоро з дотриманням закону про оренду і продаж земельних ділянок в Україні. Переваги інтернет-ресурсу очевидні:

 • доступність інформації;
 • консультації менеджерів з усіх питань, починаючи з реєстрації;
 • можливість брати участь в торгах віддалено;
 • юридичні консультації на всіх етапах процедури;
 • подача документів в онлайн-форматі;
 • прозора конкуренція;
 • придбання за вигідною ціною.

Зареєструвавшись на порталі, можна дізнаватися про нові лоти, як тільки вони будуть з'являтися, щоб не пропустити вигідну пропозицію. Також можна підписатися на розсилку, щоб отримати важливу інформацію про пропозиції, зміни в законодавстві, включаючи розгляд законопроекту про ринок землі.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: