Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Земля в Харківській області?

Сьогодні на сайті UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ Ви можете брати участь в публічних торгах по найприйнятнішій ціні в розділах: Нерухомість, Металобрухт і вторсировина, і купити різноманітні пропозиції: автомобілі, оренда вагонів, що вже виставлені на продаж і очікують свого покупця. В даному розділі, земля, Ви можете підшукати багато різних варіантів пропозицій, для прикладу АВТОМОБІЛЬ ТА ОСНОВНІ ЗАСОБИ, А САМЕ: АВТОМОБІЛЬ ЛЕГКОВИЙ ЗАЗ TF69YO LANOS, ДЕРЖ. № АН2441ІК, 2012 РОКУ ВИПУСКУ, ОБ`ЄМ ДВИГУНА 1498, НОМЕР КУЗОВА Y6DTF69YOC0305426, ІНВЕНТАРНИЙ НОМЕР 4085. ОСНОВНІ ЗАСОБИ В КІЛЬКОСТІ 188 ОДИНИЦЬ. Щоденно на сайті забирають ділянки виставлені на аукціон. Великий перелік позицій надано в кожному регіоні України, в тому числі в Луцьку.

Приватизація землі в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 04120000-5 - Квартира в будинку багатоповерхового житлового будівництва, що в переліку на торгах в місті - чекають покупця. Актуальна інформація спектру найменувань в категорії Аукціони Земля в Харківській області майданчику UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ

Як правильно вибрати пропозиції Аукціони Земля в Харківській області. Щоб легше було підібрати - скористайтесь фільтрами. Ви побачите, які пропозиції відкриті у фазі прийняття заяв на участь. Окрім приватизації земельної ділянки у Харківській області в категоріях сервісу доступні аукціони землі в Донецькій, Івано-Франківській, Хмельницькій областях, а також по всій Украйні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: