Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Земля в Херсонській області?

На сайті ubiz.ua - ПРОЗОРРО можна брати участь в державних аукціонах по найприйнятнішій вартості в розділах: Нерухомість, Оренда, і придбати різноманітні позиції: гараж, недобудоване приміщення лікарні, що вже виставлені на аукціон і очікують свого нового володаря. У категорії, земля, Ви можете подивитися багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ «Укрзалізниця» (1 вагон на 1 добу) групова відправка - цистерни для темного наливу /// Кількість вагонів - 5; Рухомий склад - цистерни для темного наливу - 79; Полігон навантаження - УЗ; Дата подачі вагону початкова - 21-06-2021 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 21-06-2021 23:58; Дата проставлення електронної заявки початкова - 17-06-2021 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 18-06-2021 20:00. Щодня на сайті забирають квартири. Винятково великий спектр найменувань запропоновано в кожному місті країни, зокрема, в Івано-Франківській області.

Онлайн земельні аукціони в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06128000-5 - Землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що пропонуються на продаж в місті - чекають покупця. Актуальна інформація наборів позицій у розділі Аукціони Земля в Херсонській області сайту ubiz.ua - ПРОЗОРРО

Як швидко взяти участь у торгах Аукціони Земля в Херсонській області. Щоб правильно підібрати - скористайтесь системою фільтрів. Після цього з'явиться перелік пропозицій в стадії прийняття заяв на участь. Окрім електронних торгів земельними ділянками у Херсонській області у розділах ресурса представлені електронні торги земельними ділянками в Дніпропетровській, Тернопільській, Чернівецькій областях, а також по всій территорії Украйни.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: