Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Фундаментальна цінність

Останнім часом в Україні земельні питання набули, в основному, сільськогосподарський зміст - у зв’язку з передбачуваним початком продажу земельних ділянок саме такого цільового призначення.

Це стосується всієї України, незалежно від того, де можна буде купити відповідну землю - під Києвом, Одесою, Хмельницком або Запоріжжям.

Але навіть це не завадило успішному функціонуванню постійного земельного аукціону, котрий відбувається на електронному торговельному майданчику Ubiz.ua, розподіленому по окремих регіонах держави, бо купити через електронний продаж землю або одразу будинок і ділянку, на якій він розташований, можна на сході, заході, півночі та півдні, коли сам знаходишся у будь-якому місці країни (не треба нікуди їхати), а ось користуватися нею прийдеться конкретно у Хмельницькому, якщо вибір зроблено на користь цього регіону.

Це не дивно, бо купівля-продаж землі під господарські (особисті та громадські) потреби відбувається в Україні вже з 90-х років минулого століття, тому що без такого солідного фундаменту, як власна земля, не можна надійно будувати своє майбутнє.

Інтернет допоможе

Звичайно, що допомагає не сама мережа, о конкретна установа - ТОВ «Електронні торги України» - найбільш цікавим представником якої у вітчизняному просторі є маркетплейс електронних аукціонів Ubiz.ua, сайтом якого ще з 2013 року активно користуються приватні і державні особи (фізичні та юридичні).

Ubiz.ua є учасником універсального державного проекту ProZorro, серед наших клієнтів є міністерства і державні адміністрації України, органи місцевого самоврядування, потужні загальноукраїнські компанії (Енергоатом, Укравтодор, Укрпошта тощо), Приватбанк та інші фінансові установи, аеропорти, виробничі комбінаті, наукові інститути.

Хмельницький аукціон розміщує оголошення про продаж земельних ділянок за регламентною схемою, відповідно до якої кожний потенційний покупець має можливість конкретно ознайомитися з:

  • суттєвими характеристиками оголошеного до продажу об’єкту, зокрема, точною адресою і загальною площею;
  • ціновими показниками - самого лоту, включаючи мінімальний аукціонний крок на шляху до його придбання, гарантійного та реєстраційного внесків;
  • періодами, упродовж яких є можливість редагування й уточнення інформації, а також подати пропозиції і пройти процедуру кваліфікації;
  • датою проведення торгів.

В умовах обов’язково вказується мінімальна кількість учасників аукціону.

Надійне забезпечення

Всі учасники торгів повністю рівні між собою, аукціонна процедура відбувається в автоматичному режимі і не має впливу будь-якого людського фактору.

Це гарантується, зокрема, тим, що в процесі підготовки та проведення аукціонних процедур не допускається жодного відступлення від встановлених вітчизняним законодавством норм і правил.

Точність інформації, що розміщена на сайті маркетплейсу Ubiz.ua, додатково підтверджується у постійному режимі через організовану для зареєстрованих клієнтів розсилку через e-mail-скриньки, а також через чат в месенджері Телеграм, який набуває все більшої популярності.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: