Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Земельні аукціони у Кіровограді та Кіровоградській області?

Сьогодні на сайті ubiz.ua є можливість взяти участь в торгах по найбільш оптимальній ціні в категоріях: Земля, Металобрухт і вторсировина, і вибрати самі різні позиції: завод, частину або повністю житловий будинок, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. У цьому розділі, земля, Ви зможете підшукати багато різноманітних варіантів пропозицій, наприклад Аукціон з продажу рухомого майна ТОВ "Орлан - Транс - Груп". Щоденно на сайті знаходять банківський конфіскат. Великий спектр лотів надано в кожному місті країни, зокрема, в Донецькій області.

Приватизація землі в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 – Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що виставлені на аукціон в місті - очікують власника. Останні оновлення асортименту пропозицій в категорії Земельні аукціони у Кіровограді та Кіровоградській області сервісу ubiz.ua - ПРОЗОРРО

Як правильно визначитися з аукціонами Земельні аукціони у Кіровограді та Кіровоградській області. Щоб простіше було підібрати - скористайтесь фільтрами. Перед вами буде перелік доступних пропозицій в стадії прийняття заяв на участь. Окрім електронних земельних торгів у Кіровоградській області на сторінках проекту пропонуються аукціони землі в Донецькій, Миколаївській, Рівненській областях, а також по всій Украйні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: