Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Земля в Київській області?

Зараз на сайті UBIZ - PROZORRO Ви можете взяти участь в аукціонах за найнижчою ціною в категоріях: Продаж дозволів на використання надр, Приватизація, і купити різноманітні позиції: недобудований об'єкт будівництва, однокімнатну квартиру, частину або повністю житловий будинок, що вже виставлені на продаж і очікують свого нового володаря. В даному розділі, земля, Ви можете знайти багато різних варіантів пропозицій, для прикладу Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу)1 маршрут по 50 вагонів з однієї маршрутної станції навантаження /// Кількість вагонів - 50; Рухомий склад - напіввагони - 60; Полігон навантаження - УЗ; Дата подачі вагону початкова - 28-12-2020 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 28-12-2020 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 23-12-2020 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 24-12-2020 20:00. Щодня на сайті купують конфісковані автомобілі. Величезний набір лотів запропоновано в кожному місті країни, в тому числі в Львівській області.

Онлайн земельні аукціони в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 04120000-5 - Квартира в будинку багатоповерхового житлового будівництва, що виставлені на продаж в місті - чекають нового володаря. Діючі пропозиції купівлі-продажу переліку торгів в категорії Аукціони Земля в Київській області сайту UBIZ - PROZORRO

Як швидко підібрати лоти Аукціони Земля в Київській області. Щоб правильно підібрати - скористайтесь фільтрами. Вам відкриється список актуальгих пропозицій у стані прийняття заяв на участь. Окрім лотів земельних аукціонів у Київській області на сторінках майданчику представлені державні земельні торги в Донецькій, Харківській, Чернівецькій областях, а також по всій территорії Украйни.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: