Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Кращий сайт тендерних продажів

Електронні торги земельних ділянок стали доступними відносно недавно, але практично відразу були схвалені особами, які бажають придбати землю. Дана процедура в першу чергу була спрямована на прозорість, зведення до мінімуму корупції, чим раніше відмічався продаж державної та комунальної власності.

Таким чином, кожен охочий може відвідати надійний ресурс Prozorro.sale, сайт ubiz.ua, щоб на чесних умовах взяти участь в аукционі - земельні торги по купівлі землі у всіх регіонах України (Луганська, Львівська, Харківська область та інші). Процедура проходить на законодавчому рівні в режимі реального часу, виключає фальсифікації та інші шахрайські маніпуляції.

Реєстрація на сайті - перший крок до здійснення мрії

Комерційна торгова площадка Прозорро - офіційний сайт з проведення онлайн-продажів землі, її приватизаційної оренди, тут також можна придбати металобрухт і вторсировину, інше. Для початку юридична або фізична особа повинна пройти реєстрацію, що відкриє доступ до всіх пропозицій від державних та комунальних підприємств. Далі потрібно перейти до переліку лотів, скориставшись відповідним розділом. Після вибору відповідного лоту необхідно виконати поетапну процедуру:

  • внести обов'язкові платежі;
  • підготувати документи;
  • відправити документацію на перевірку не менше, ніж за 3 дні до проведення аукціону;
  • отримати номер квитка;
  • взяти участь в призначений час.

Учаснику необхідно внести два обов'язкових платежі - реєстраційний та гарантійний. Останній повертається в повному обсязі в разі невдалого результату. Якщо вдалося обійти суперників, гарантійний внесок стає частиною оплати лота. Поетапна процедура полягає в піднятті вартості учасниками, якщо пропозиції відсутня, первісна ціна може бути переглянута з дотриманням умов проведення торгів (таке можливо при Голландському форматі). Спочатку слід звертати увагу на інформацію, надану до кожного лоту.

Крім опису пропозиції, її власника, кадастрового номера, вказується крок ставки, що слід враховувати при розробці тактики для досягнення мети - придбання землі в Луганській області або об'єкта, що знаходиться на ній, беручи участь в земельних торгах на надійному майданчику Prozorro.sale.

Переваги торгів на порталі ubiz.ua

Скориставшись пропозиціями на сайті ubiz.ua, можна в зручному режимі взяти участь в електронних торгах і стати власником чудової земельної ділянки. Онлайн-аукціон - чесні поетапні процедури з масою переваг:

  • виключення фізичної присутності, все відбувається віддалено в реальному часі;
  • процедура проводиться в одній системі за єдиною схемою;
  • доступність інформації з можливістю провести ефективний аналіз.

Також учасники можуть розраховувати на юридичні консультації на кожному етапі. При цьому не потрібно доплачувати за послуги іншого фахівця при оформленні купівлі-продажу ділянки землі. Після завершення аукціону угода проходить в найкоротші терміни і не вимагає очікування тривалого часу на оформлення бюрократичних процедур. Тільки здорова конкуренція і бажання стати власником лота повинні бути присутніми в учасників, все інше зробить за вас Ubiz.ua.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: