Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Приватизація, оренда землі у Львівській області?

Зараз на сайті UBIZ можна брати участь в торгах за найкращою вартістю в категоріях: Фінанси, Транспорт, і знайти різноманітні пропозиції: групу інвентарних об'єктів: кафе, склад, деревину необроблену, що вже виставлені на аукціон і чекають свого нового володаря. У лінійці, земля, Ви знайдете багато різноманітних варіантів пропозицій, наприклад Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) (групова відправка) (криті) /// Кількість вагонів - 3; Рухомий склад - криті - 20; Полігон навантаження - УЗ; Дата подачі вагону початкова - 27-12-2020 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 27-12-2020 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 23-12-2020 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 24-12-2020 20:00. Щодня на сайті знаходять земельні ділянки. Великий перелік позицій надано в кожному регіоні країни, зокрема, в Херсоні.

Аукціони земельних ділянок в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06110000-6 - Земельні ділянки призначені для забудови, що пропонуються на аукціон в місті - чекають покупця. Актуальна інформація асортименту оголошень в секції Приватизація, оренда землі у Львівській області сервісу ubiz.ua - PROZORRO

Як легко знайти оголошення Приватизація, оренда землі у Львівській області. Щоб максимально просто підібрати - скористайтесь зручною системою фільтрів. Ви побачите список можливих пропозицій у статусі прийняття заяв на участь. Окрім земельних аукціонів у Львівській області в категоріях проекту доступні аукціони продажу землі в Львівській, Рівненській, Херсонській областях, а також по всій Украйні.

Земельні аукціони м Львів – завжди вигідне інвестування

Ринок земельної власності завжди вважався одним з найприбутковіших та надійних видів вкладу. Така інвестиція в майбутнє дарує впевненість в завтрашньому дні, забезпечує світле майбутнє навіть наступним поколінням. Адже земля є тим природним ресурсом, яка не старіє з часом, не руйнується, не втрачає зовнішнього вигляду чи розмірів.

Пропонуємо вам інвестувати в земельні ділянки різного призначення за допомогою нашої платформи Ubiz.ua. З нашою підтримкою ви зможете вигідно та швидко розпоряджатися своїми коштами, зробити їх інвестицією, яка працюватиме на вас. Приватні і юридичні особи можуть здійснити покупку земельної ділянки на електронному аукціоні під власне будівництво житла чи для сільськогосподарських робіт, також мають можливість за вигідною ціною придбати землю під бізнес. Аукціони з продажу землі у місті Львів (Львівська область) є вигідним способом поповнення приватного чи підприємницького володіння.

Тільки найкращі пропозиції і партнери

Наші аукціони проводяться за допомогою системи Prozorro, яка гарантує чесність та здорову конкуренцію кожних торгів. Також ми, зі свого боку, гарантуємо нашим клієнтам юридичну підтримку на всіх етапах проведення аукціону.

Щоб прийняти участь в аукціоні, який проводиться на майданчику електронних торгів Ubiz.ua, потрібно здійснити просту процедуру реєстрації. Ми виступаємо виконавцем у ваших аукціонах, тому від вас не вимагається величезний пакет документів, щоб стати учасником. Ми уже маємо всю необхідну документацію, перевірену нотаріусами. Після підтвердження реєстрації ви самостійно можете обирати аукціони, де пропонується земля, робити ставки і перемагати, наприклад, у місті Львів (Львівська область). Земельні торги (Львівська область) завжди цікаві своїми пропозиціями. Якщо ваша ставка буде найвищою, ви автоматично стаєте власником придбаного майна або земельної ділянки.

Звертайтеся до нас за покупкою на аукціон землі або ж вас може зацікавити приватизація землі у м Львів. Аукціон, на якому продається земля у м Львів, користується великою популярністю. Часто в оголошеннях можна зустріти запит "Куплю земельну ділянку у Львові або Львівській області", що ще раз підтверджує актуальність земельних покупок в цьому регіоні.

Земельні аукціони у Львові

У нашому каталозі представлено безліч аукціонів з продажу приватизованих земельних ділянок у всіх регіонах України, а також у Львівській обл - ви можете купить землю у Львові, біля Львова, в населених пунктах, поза їх межами, біля лісу, на окраїнах та в регіонах – все це пропонує земельний аукціон у Львові. Також ми постійно проводимо земельні аукціони, які пропонує Львівська міська рада, виставляючи на продаж землю міста. Комунальні ділянки – це надзвичайно вигідний спосіб купівлі землі або оренди земельної ділянки у м Львів. Тож, якщо ви хочете купити землю у Львові чи Львівській області, зверніть увагу на розділ “Земельні торги Львівської області”. Одним з таких популярних варіантів є продажа або оренда земельних володінь чи ділянки під забудову у мальовничому краї - Залісся (Львівська область). Земельний аукціон з продажу ділянки пропонує розглянути Львів як дуже хороше місце для інвестування. Тут добре розвинена промисловість, сільське господарство.

Ми запустили систему сповіщень в Telegram, оснащену сервісом чат-бота. Підпишіться на наш канал, і вам постійно будуть приходити сповіщення з актуальними аукціонами на нашому маркетплейсі Ubiz.ua. Таким чином ви завжди будете в курсі нових пропозицій земельних ділянок і вчасно зможете інвестувати з вигодою для себе.

Заручившись підтримкою нашого сервісу, ви отримаєте кваліфіковані послуги без ризику для себе. Адже ми працюємо на ринку аукціонів з 2013 року, маємо великий досвід і професійну команду. Наш успіх підтверджують мільярдні угоди, які ми укладаємо щодня. Довіряйте тільки професіоналам і ваші інвестиції працюватимуть на вас!

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: