Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Земля в Миколаївській області?

Зараз на сайті ЮБІЗ - PROZORRO ПРОДАЖІ можна брати участь в державних аукціонах по найбільш низькій вартості в розділах: Оренда вагонів, Приватизація, і придбати різноманітні позиції: довгострокова оренда частини або цілого державного приміщення, деревину дерев'яну промислового використання, що вже виставлені на продаж і очікують свого покупця. У категорії, земля, Ви зможете відшукати багато різноманітних варіантів позицій, для прикладу Англійський аукціон.Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) групова відправка (цементовози) /// Кількість вагонів - 5; Рухомий склад - цементовози - 93; Полігон навантаження - УЗ за виключенням станції Донецької залізниці; Дата подачі вагону початкова - 23-07-2021 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 23-07-2021 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 18-07-2021 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 19-07-2021 00:00. Щоденно на сайті купують автомобілі виставлені на продаж. Винятково великий перелік лотів запропоновано в кожному місті України, в тому числі в Кривому Розі.

Оголошення про продаж земельних ділянок в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 04150000-4 - Садибний (індивідуальний) будинок малоповерхового житлового будівництва, що в переліку до розгляду в місті - очікують покупця. Свіжі дані наборів найменувань в секції Аукціони Земля в Миколаївській області проекту ubiz.ua - ПРОЗОРРО

Як вигідно взяти участь у торгах Аукціони Земля в Миколаївській області. Щоб простіше було підібрати - скористайтесь навігацією. Ви побачите список свіжих пропозицій на етапі прийняття заяв на участь. Окрім земельних ділянки виставлені на аукціон у Миколаївській області на ресурсі пропонуються земельні аукціони онлайн в Волинській, Київській, Чернівецькій областях, а також по всій Украйні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: