Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Земельні аукціони у Полтавській області?

Прямо зараз на сайті ubiz.ua - PROZORRO ПРОДАЖІ Ви можете взяти участь в публічних торгах за найоптимальнішою вартістю в розділах: Фінанси, Транспорт, і обрати різноманітні позиції: гараж, оренда землі, що вже виставлені на аукціон і чекають свого покупця. У цьому розділі, земля, Ви зможете знайти багато різних варіантів позицій, для прикладу Права вимоги за кредитним договором № 217/К., укладений з юридичною особою. Права вимоги за кредитним договором № 257/К, укладений з юридичною особою. Права вимоги за кредитним договором № 9., укладений з юридичною особою.. Щодня на сайті купують авто конфісковане банком. Величезний спектр позицій запропоновано в кожному регіоні України, в тому числі в Миколаївській області.

Державні земельні торги в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06128000-5 - Землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що в переліку на аукціон в місті - очікують власника. Свіжі дані спектру оголошень у розділі Земельні аукціони у Полтавській області проекту ЮБІЗ - ПРОЗОРРО

Як вигідно визначитися з аукціонами Земельні аукціони у Полтавській області. Щоб точно підібрати - скористайтесь нашими фільтрами. Ви побачите список діючих пропозицій на етапі прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів з продажу земельних ділянок у Полтавській області на сайті доступні електронні земельні торгів в Житомирській, Запорізькій, Харківській областях, а також по всій Украйні.

Аукціон землі в Полтаві, Полтавська область

Землі, що знаходяться в приватній, державній або комунальній власності, продаються або здаються в оренду через аукціони. Чесні та відкриті торги має забезпечити сучасна автоматична система ProZorro, яка виступає в якості єдиної бази даних для проведення торгів. А майданчик Ubiz.ua надає послуги виконавця, що забезпечує отримання усіма сторонами необхідної інформації стосовно проведення торгів, юридичну підтримку та відповідність законодавству України.

Земля є важливим ресурсом, необхідним для ведення сільськогосподарської діяльності, підприємництва, будівлі житла або виробничих приміщень. Купити або орендувати землю по результатам участі в аукціоні має право будь-який громадянин України (фізична та юридична особа). Адрес ділянки, що виставлена на земельний аукціон (земельні торги) в м Полтава (Полтавській області) можна побачити на карті, яка є на сайті ресурсу Ubiz.ua.

Правила земельних торгів

Земельні торги (аукціони) в м Полтава, Полтавській області відбуваються згідно з законами України. Право на володіння чи користування земельною ділянкою отримує той учасник торгів, який запропонував найбільшу суму. Після завершення аукціону той, хто виграв, має підписати протокол за допомогою електронного підпису протягом найближчих 15 хвилин. Якщо цього не сталося, вважається, що він відмовився від участі, а аукціон продовжується. Знайти ділянку землі, яка найкраще відповідає вашим потребам, можна, зареєструвавшись на ресурсі Ubiz.ua та підписавшись на розсилку - таким чином ви зможете одним із перших дізнатися про появу вигідних, привабливих пропозицій і своєчасно подати заявку на участь в торгах. Перевагами електронних аукціонів є:

  • чесність і прозорість - умови торгів однакові для всіх, хто бере в них участь;
  • анонімність - дані про учасників не розголошуються;
  • економія часу та коштів - відсутність необхідності особистої присутності в місті проведення торгів, участь відбувається дистанційно;
  • безпека - наші юристи виконують перевірку всіх документів перед оформленням договору купівлі-продажу або оренди;
  • багато варіантів для вибору найбільш відповідної ділянки.

Якщо саме зараз немає ділянок, що виставлені на продаж в Полтаві, Полтавській області, підпишіться на наш Telegram-бот та встановіть належні фільтри, і ви зможете отримати повідомлення, як тільки з’явиться гідний уваги лот.

Що потрібно, щоб взяти участь в аукціоні

При проведенні аукціонів в процесі беруть участь три сторони - організатори, учасники та виконавці. Організаторами земельних торгів можуть бути власники землі особи або органи самоврядування, що забезпечують підготовку ділянки до торгів. Учасником земельного аукціону може стати фізична або юридична особа, що зареєструвалася для участі, внесла реєстраційний та гарантійний внесок. Гарантійний внесок зазвичай сплачується в розмірі десяти відсотків від початкової вартості, в разі перемоги від зараховується як завдаток, а при програші - повертається на рахунок учасника.

Виконавець торгів повинен надати інформацію щодо розміру, призначення, місця розташування земельної ділянки, початкової ціни та повідомити про інвестиційні або інші умови стосовно неї, якщо такі є, а також повідомити про місце і час проведення аукціону. Спостерігати за проведенням електронних торгів онлайн може будь-хто. Після перемоги на аукціоні новому власнику ділянки або орендарю необхідно пройти процедуру державної реєстрації згідно з порядком, встановленим в Україні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: