Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Земля в Рівненській області?

Сьогодні на сайті ubiz.ua - ПРОЗОРРО Ви можете взяти участь в публічних торгах по найбільш оптимальній ціні в категоріях: Продаж дозволів на використання надр, Оренда, і обрати різноманітні пропозиції: земельну ділянку, круглий лісоматеріал ясена, що вже виставлені на продаж і очікують свого покупця. В даному розділі, земля, Ви можете подивитися багато різних варіантів позицій, для прикладу Лісоматеріали круглі, деревина дров'яна промислового використання. Кожен день на сайті знаходять державну нерухомість. Величезний спектр лотів надано в кожному регіоні України, зокрема, в Кіровоградській області.

Лоти земельних аукціонів в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 04120000-5 - Квартира в будинку багатоповерхового житлового будівництва, що виставлені на торгах в місті - очікують покупця. Актуальна інформація наборів найменувань у розділі Аукціони Земля в Рівненській області сайту UBIZ - ПРОЗОРРО

Як швидко визначитися з аукціонами Аукціони Земля в Рівненській області. Щоб правильно вибрати - скористайтесь нашими фільтрами. Ви побачите всі останні пропозицій у статусі прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів з продажу земельних ділянок у Рівненській області на сервісі пропонуються аукціони на землю в Волинській, Сумській, Чернігівській областях, а також по всій территорії Украйни.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: