Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Земля в Сумській області?

Зараз на сайті ubiz.ua - PROZORRO можна взяти участь в торгах за найкращою вартістю в розділах: Продаж дозволів на використання надр, Продаж дозволів на використання надр, і підібрати різноманітні пропозиції: легковий автомобіль, спиртзавод, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. В розділі, земля, Ви зможете подивитися багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу Оренда частини нежитлових приміщень одноповерхової виробничої будівлі №2 площею 782,2 кв.м, розташоване в м.Миколаєві, пр..Богоявленський, 43 - А. Щодня на сайті купують автомобілі банків. Величезний набір позицій запропоновано в кожному куточку країни, зокрема, в Дніпрі.

Проведення земельних торгів в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06110000-6 - Земельні ділянки призначені для забудови, що виставлені на аукціон в місті - очікують покупця. Діючі пропозиції купівлі-продажу асортименту оголошень в секції Аукціони Земля в Сумській області сайту ubiz.ua - PROZORRO ПРОДАЖІ

Як легко знайти оголошення Аукціони Земля в Сумській області. Щоб правильно підібрати - скористайтесь системою фільтрів. Ви побачите список діючих пропозицій у фазі прийняття заяв на участь. Окрім земельних ділянки виставлені на аукціон у Сумській області у розділах ресурса представлені державні земельні торги в Дніпропетровській, Сумській, Херсонській областях, а також по всій Украйні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: