Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Земля: статус - Торги не відбулися?

На сайті ubiz.ua - ПРОЗОРРО Ви можете взяти участь в торгах за найнижчою вартістю в категоріях: Деревина, Продаж дозволів на використання надр, і обрати різноманітні пропозиції: легковий автомобіль, однокімнатну квартиру, що вже виставлені на аукціон і очікують свого нового володаря. У категорії, земля, Ви зможете підшукати багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Волинська обл., м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 52. Оренда – приміщення 4-го поверху площею 95,90 кв.м. (В). Кожен день на сайті знаходять будинки. Великий перелік лотів запропоновано в кожному куточку України, зокрема, в Сумській області.

Аукціони землі в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06110000-6 - Земельні ділянки призначені для забудови, що виставлені на аукціон в місті - чекають нового володаря. Останні оновлення спектру позицій в секції Аукціони Земля: статус - Торги не відбулися сервісу ЮБІЗ - ПРОЗОРРО

Як легко визначитися з аукціонами Аукціони Земля: статус - Торги не відбулися. Щоб правильно підібрати - скористайтесь системою фільтрів. Ви побачите список можливих пропозицій у стані прийняття заяв на участь. Окрім земельних аукціонів у Чернігівській області у розділах сервіса пропонуються земельні ділянки виставлені на аукціон в Запорізькій, Луганській, Чернівецькій областях, а також по всій Украйні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: