Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Земельний аукціон у Вінницькій області?

Прямо зараз на сайті UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ Ви можете брати участь в публічних торгах за найоптимальнішою ціною в категоріях: Продаж дозволів на використання надр, Деревина, і обрати самі різні пропозиції: квартири, оренда вагонів, що вже виставлені на аукціон і чекають свого покупця. В даному розділі, земля, Ви зможете подивитися багато різних варіантів пропозицій, наприклад ГОЛЛАНДСЬКИЙ АУКЦІОН! Площа для розміщення реклами в Запоріжжі, просп. Соборний, 6-Б. Кожен день на сайті знаходять банківський конфіскат. Великий спектр найменувань надано в кожному куточку країни, зокрема, в Хмельницькому.

Державні земельні торги в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06120000-9 - Землі з іншим призначенням, що виставлені на продаж в місті - чекають власника. Свіжі дані переліку оголошень в секції Земельний аукціон у Вінницькій області ресурсу ubiz.ua

Як легко знайти оголошення Земельний аукціон у Вінницькій області. Щоб простіше було підібрати - скористайтесь зручною системою фільтрів. Вам будуть запропоновані різні пропозиції у фазі прийняття заяв на участь. Окрім онлайн земельних аукціонів у Вінницькій області у розділах ресурса доступні земельні аукціони в Донецькій, Івано-Франківській, Полтавській областях, а також по всій территорії Украйни.

Земельні торги у місті Вінниця, Вінницька область

Продаж землі в Україні дозволено на аукціонному рівні. Купити на аукціоні можна земельні ділянки державної та комунальної власності, а землі сільськогосподарського призначення Вінниці та інших міст Вінницької області можна брати в оренду на тривалий термін, що рівносильно покупці. Для цього необхідно подати заявку на участь у чесній та прозорій процедурі на ресурсі Prozoro Sale.

Формат електронного аукціону схожий на традиційну процедуру, де учасники повинні прибути до місця проведення торгів, зареєструватися, отримати номер, взяти участь у продажі лотів, підвищуючи до належного рівня ціну. Незважаючи на присутність різних контролювальних представників, такий спосіб проведення відноситься до не зовсім чесних торгів. Земельні онлайн-аукціони більш прозорі: проходять за єдиною електронною системою в режимі реального часу, при цьому особи, які хочуть купити ділянку землі у Вінниці (Вінницька область), або в інших містах, мають доступ до безкоштовного анонімного перегляду, вивчення та копіювання інформації. Особисті дані кожного учасника повністю засекречені від третіх осіб.

Продаж землі на надійному сайті ubiz.ua

Не варто довго шукати в мережі Інтернет майданчики, вводячи «куплю земельну ділянку у Вінниці», звертайтеся відразу на надійний ресурс Ubiz, де земельний аукціон: продаж та оренда землі у м Вінниця, Вінницька область у зручному режимі, прозоро, доступно. Стати учасником програми можуть юридичні та фізичні особи. Для цього необхідно зареєструватися. Після реєстрації відкривається доступ до всіх пропозицій зі встановленою мінімальною вартістю. Після цього учасникам необхідно:

  • вибрати лот;
  • внести необхідні внески;
  • отримати номер квитка.

У призначений час буде проведено аукціон, який складається з декількох етапів, де власником землі стане учасник, який запропонує найбільшу вартість. Далі його чекає процедура оформлення власності й оплата. Іншим учасникам повертаються внески, за винятком вартості участі в цій електронній процедурі.

Дані торги є відкритими, дозволяють учасникам впливати на вартість державних і комерційних земель Вінницької області. Серед інших переваг також можна виділити: відсутність паперової тяганини, вибір найбільш вигідної пропозиції з уточненням інформації про місцевість, площу землі або приміщення та інших даних, можливість дізнаватися першим про нові лоти, отримування юридичної консультації на всіх етапах.

Аукціони з земельних та інших продажу

На майданчику Ubiz ведуться аукціони на земельні ділянки у Вінницькій області (Вінниця), також тут через аукціон продається земля не тільки м Вінниця, а й інших міст України. Взяти участь в аукціонних процедурах можуть юридичні та фізичні особи, якщо бажають придбати:

  • житлову промисловість і нерухомість;
  • добудовані та недобудовані об’єкти будівництва;
  • техніку для сільськогосподарських потреб;
  • необроблену деревину;
  • металобрухт, інше.

У разі необхідності, можна звернутися до менеджерів, які допоможуть зареєструватися, подати заявку на участь в аукціоні з придбання землі в Вінницькій та інших областях України, проконсультують з приводу певного пропозиції. Тут ви зможете купити земельну ділянку на найвигідніших та чесних умовах!

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: