Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Земельні торги у Волинській області?

Прямо зараз на сайті ubiz.ua - ПРОЗОРРО є можливість взяти участь в аукціонах за найдоступнішою вартістю в розділах: Транспорт, Оренда, і знайти різноманітні позиції: гараж, лісоматеріал сосни, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. В розділі, земля, Ви можете знайти багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) (групова відправка) /// Кількість вагонів - 10; Рухомий склад - хопери-зерновози - 95; Полігон навантаження - УЗ; Дата подачі вагону початкова - 29-11-2020 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 29-11-2020 23:59. Щодня на сайті знаходять авто на аукціоні. Винятково великий перелік найменувань запропоновано в кожному регіоні України, зокрема, в Рівненській області.

Аукціони земельних ділянок в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 - Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що в переліку на торгах в місті - очікують нового володаря. Останні оновлення наборів лотів в секції Земельні торги у Волинській області сайту UBIZ - ПРОЗОРРО

Як швидко підібрати лоти Земельні торги у Волинській області. Щоб легко було підібрати - скористайтесь нашою навігацією. Ви побачите список свіжих пропозицій у фазі прийняття заяв на участь. Окрім земельних аукціонів у Волинській області в категоріях сервісу доступні аукціони з продажу земельних ділянок в Луганській, Рівненській, Чернігівській областях, а також по всій территорії Украйни.

Майно - ваша фінансова безпека

Земельна ділянка - це власність, яка ніколи не знецінюється, навпаки, з кожним роком вартість землі стає дедалі вищою та більш конкурентною. Володіти земельним наділом - означає забезпечити себе у непередбачуваних життєвих ситуаціях, оскільки попит на такого роду власність завжди актуальний.

Ми пропонуємо скористатися нашою платформою електронних торгів Ubiz.ua, на якій без зайвих зусиль можна приймати участь в актуальних аукціонах. Одним з напрямків нашої діяльності є продаж земельних ділянок у Волинській області. Ми пропонуємо аукціон з продажу земельних ділянок у Ковелі, земельної ділянки у селі Залісся (Шацький р-н). Щоб брати участь у наших аукціонах, необхідно пройти кілька кроків: реєстрація на нашому сайті Ubiz.ua (заповнення вашої особистої інформації), пошук діючих торгів, ознайомлення з початковою вартістю майна, мінімальною ставкою та сумою страхового гарантійного внеску. Після цього можна робити ставку на лот, який вас зацікавив.

З того моменту, як ви стали офіційним зареєстрованим учасником аукціону, всі подальші дії ви зможете відслідковувати у “Особистому кабінеті”, що дуже зручно.

Усі аукціони проходять на офіційному майданчику ТОВ “Електронні торги України”, де всі процедури відбуваються абсолютно чесно і прозоро. За це ми особисто відповідаємо, а наша база вдячних клієнтів - прямий доказ нашої успішної діяльності.

Земельні торги: Волинська область

Якщо ви вирішили купить земельну ділянку в м Ковель, перейдіть у каталог торгів Волинської області і оберіть цікаві для вас лоти. На нашому майданчику електронних аукціонів завжди присутні найвигідніші та актуальні пропозиції, варті вашої уваги. Ми дуже відповідально ставимось до надання своїх послуг, тому кожна ділянка перед виставленням на торги детально перевіряється на наявність усіх документів та кадастрового номера.

Ви можете не хвилюватися за документальний супровід документації під час оформлення купленого лоту. В кінці аукціону переможець отримує офіційний протокол, згідно якого він стає власником певної земельної ділянки. Ця процедура відбувається оперативно, того ж дня, коли закінчується аукціон, що дуже зручно, оскільки не потрібно витрачати час на довге очікування.

Надійність та прозорість

Нашими послугами може скористатися приватна особа чи будь-яка організація. Ми проходили відповідну акредитацію, нашу організацію аналізували на наявність всієї необхідної документації, що є гарантом вашої безпечної співпраці з нами. Ми працюємо за принципами чесної і здорової конкуренції, таким чином, ціна на майно формується достатньо прозоро, відповідно до ринкової вартості таких пропозицій.

Також у нас є дуже зручна функція Чат-бота в Telegram, після підписки на яку вас будуть інформувати щодо всіх актуальних новин на наших торгах. Цей сучасний сервіс дозволить вам бути в курсі усіх подій на ринку електронних аукціонів.

Наша платформа пропонує також безліч інших варіантів, як провести куплю-продажу земельної ділянки по всій території України (Волинська, Закарпатська, Львівська область), за допомогою яких ви можете придбати землю під Львовом або ж територію під лісом у м Ужгород.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: