Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Земля в Закарпатській області?

Зараз на сайті UBIZ - ПРОЗОРРО Ви можете взяти участь в публічних торгах по найбільш низькій вартості в категоріях: Продаж дозволів на використання надр, Продаж дозволів на використання надр, і вибрати різноманітні позиції: банківську дебіторську заборгованість, недобудоване приміщення, що вже виставлені на продаж і очікують свого нового володаря. В розділі, банкрутство, Ви зможете подивитися багато різних варіантів позицій, наприклад деревина дров"яна промислового використання хвойних порід (сосна) довжиною 2,0 м діаметром 5 см і більше. Щоденно на сайті забирають державну нерухомість. Винятково великий спектр найменувань запропоновано в кожному місті України, в тому числі в Вінницькій області.

Аукціони на землю в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06128000-5 - Землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що виставлені на аукціон в місті - чекають покупця. Діючі пропозиції купівлі-продажу наборів лотів у розділі Аукціони Земля в Закарпатській області майданчику ubiz.ua - PROZORRO ПРОДАЖІ

Як легко знайти оголошення Аукціони Земля в Закарпатській області. Щоб легше було підібрати - скористайтесь фільтрами. Перед вами буде перелік доступних пропозицій у фазі прийняття заяв на участь. Окрім онлайн земельних аукціонів у Закарпатській області у розділах сайту доступні електронні торги земельними ділянками в Дніпропетровській, Рівненській, Херсонській областях, а також по всій Украйні.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті ТОВ "Ю.БІЗ" – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.продажі

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: