Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Земля в Житомирській області?

Сьогодні на сайті ЮБІЗ - PROZORRO ПРОДАЖІ Ви можете брати участь в онлайн аукціонах по найприйнятнішій вартості в розділах: Фінанси, Нерухомість, і обрати різноманітні пропозиції: квартиру, частину або повністю житловий будинок, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. У категорії, земля, Ви зможете підшукати багато різноманітних варіантів пропозицій, наприклад Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) 1 маршрут по 54 вагона з однієї маршрутної станції навантаження. /// Кількість вагонів - 54, Рухомий склад - хопери-зерновози - 95, Полігон навантаження - Без обмеження, Дата подачі вагону початкова - 2020-01-01 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2020-01-01 23:59. Щоденно на сайті забирають металлолом. Величезний набір лотів запропоновано в кожному регіоні країни, зокрема, в Хмельницькій області.

Онлайн земельні аукціони в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 – Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що пропонуються на аукціон в місті - очікують покупця. Актуальна інформація переліку лотів в секції Земельні аукціони у Житомирській області проекту ЮБІЗ

Як правильно знайти оголошення Земельні аукціони у Житомирській області. Щоб максимально просто підібрати - скористайтесь зручною системою пошуку. Ви побачите список доступних пропозицій у статусі прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів землі у Житомирській області на проекті доступні аукціони на землю в Вінницькій, Дніпропетровській, Чернівецькій областях, а також по всій территорії Украйни.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

📌 Можна придбати товари з категорій:

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: