Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Оренда в Хмельницькій області?

На сайті ЮБІЗ - PROZORRO ПРОДАЖІ Ви можете брати участь в аукціонах за найнижчою ціною в категоріях: Приватизація, Транспорт, і вибрати самі різні позиції: недобудований об'єкт будівництва, однокімнатну квартиру, спиртзаводи, що вже виставлені на аукціон і очікують свого нового володаря. В даному розділі, оренда, Ви зможете знайти багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу Продаж Бази відпочинку "БЛИЗЬ ДИКАНЬКИ" - 100% статутного капіталу ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «САЗАН». Щодня на сайті купують авто на аукціоні. Винятково великий набір позицій надано в кожному регіоні країни, в тому числі в Херсоні.

Допоможемо орендувати житло й нерухомість під офіси у місті Хмельницькому

Якщо вас цікавить оренда квартир, офісу, кабінету, магазинів, приміщення під склади, приміщень для салонів, під ресторан, кафе у місті Хмельницький або магазину, будиночків, кіоску, інших варіантів комерційної нерухомості у селі поблизу Хмельницького, то радимо вам звернути увагу на аукціони державного майна. Така світова практика вже кілька років користується неабиякою популярністю і в Україні.

Ubiz.ua - це офіційний акредитований майданчик, на якому організовують розпродаж державного, комунального майна за вигідними цінами. Ми реєструємо на торги тільки перевірені та реальні варіанти майна. Наші юристи проводять повний аудит кожного лоту, щоб упевнитись в його законному продажу, ми перевіряємо наявність всіх необхідних документів та сертифікатів. Працюємо в єдиній системі ТОВ “Електронні торги України”, а також всі аукціони відбуваються на платформі ProZorro, що гарантує нашу законну, прозору та чесну діяльність.

Місто Хмельницький та область: оренда житла, будинків, офісів, складів чи кіоска

Щоб стати нашим клієнтом, необхідно пройти просту процедуру реєстрації. Після цього можна приступати до пошуку цікавих аукціонів, користуючись зручною навігацією на сайті, каталогом, фільтрами й сортуванням по різних параметрах. Також можна скористатися онлайн чи телефонною консультацією менеджерів на сайті, які обов'язково допоможуть вам підібрати вигідний варіант, враховуючи ваші побажання та можливості.

Визначившись з аукціоном, настійливо рекомендуємо вам вивчити всю інформацію, яка знаходиться в описі до кожного лоту, а саме: початкові ціну, суму кроку ставки й гарантійного внеску. Якщо вас все влаштовує, ви можете приступати до процедури торгів, самостійно робити ставки і перемагати. Якщо ви запропонуєте найвищу ціну, це означатиме вашу перемогу в торгах. У такому випадку вам надійде електронний лист з угодою, підписавши яку, ви стаєте повноправним власником придбаного майна чи права на довгострокову оренду комерційного, житлового приміщення, будинків в місті Хмельницький.

Очевидною є перевага онлайн-торгів, оскільки для покупки майна вам не потрібно нікуди їздити, заздалегідь змінювати плани, витрачати додатковий час та ресурси. Для успішного інвестування в офісне приміщення чи пошуку вигідного варіанту довгострокової оренди кабінета, офіса, склада та будь-якого іншого приміщення під свій комерційний проект нашому клієнту потрібен тільки доступ до інтернету та будь-який гаджет чи смартфон.

Професійна підтримка надійного партнера

Наша команда професіоналів забезпечить вам надійну інформаційну та юридичну підтримку. Працюючи з нами, вам не потрібно збирати чималий пакет документів, який би підтверджував вашу платоспроможність, у нас є всі необхідні сертифікати та дозволи, що дають нам право виступати вашим партнером в будь-якому аукціоні.

Всі найактуальніші та нові пропозиції по торгах у Хмельницькій області можна відслідковувати на нашому Телеграм-каналі, який оснащено сучасною системою чат-ботів. В такому випадку ви не пропустите жодного оголошення цікавого лоту і зможете взяти в оренду потрібний вам склад чи офіс, вчасно прийнявши участь в торгах. Ці пропозиції значно полегшать пошуки, дозволять швидко орендувати кабінет, будинок, іншу нерухомість у місті Хмельницький та області.

Ми рекомендуємо кожному, хто думає над придбанням нерухомості з аукціону в місті Хмельницькому, заручитися підтримкою надійного партнера, який давно працює на ринку електронних торгів, знає всі можливості та ризики онлайн-аукціонів, зможе надати правовий, законний захист в будь-якому питанні. Ubiz.ua є саме таким чесним партнером, який працює на засадах відповідальності та довіри, а інвестування на нашому майданчику будується виключно на правах здорової конкуренції.

Якщо вас цікавить оренда приміщень у м Хмельницький і їх ціна, то звертайтеся до онлайн-аукціонів.