Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони для типу Продаж майна в Дніпропетровській області?

Прямо зараз на сайті ЮБІЗ Ви можете брати участь в державних аукціонах за найбільш доступною ціною в розділах: Приватизація, Деревина, і вибрати самі різні позиції: групу інвентарних об'єктів: нежитлове приміщення, пам'ятник архітектури, оренда землі, що вже виставлені на аукціон і чекають свого нового володаря. У лінійці, продаж майна, Ви зможете знайти багато різних варіантів позицій, для прикладу Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) (групова відправка) /// Кількість вагонів - 10, Рухомий склад - хопери-зерновози - 95, Полігон навантаження - Без обмеження (УЗ, СНД та треті країни), Дата подачі вагону початкова - 2020-02-24 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2020-02-24 23:59. Кожен день на сайті забирають конфісковані авто. Винятково великий набір позицій запропоновано в кожному регіоні країни, в тому числі в Кривому Розі.

Аукціони з продажу земельних ділянок в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06124000-7 - Землі рекреаційного призначення, що виставлені до розгляду в місті - чекають нового володаря. Діючі пропозиції купівлі-продажу спектру лотів в секції Аукціони Земля сервісу ubiz.ua - PROZORRO ПРОДАЖІ

Як легко знайти оголошення Аукціони Земля. Щоб правильно підібрати - скористайтесь навігацією. Ви побачите, які пропозиції відкриті у статусі прийняття заяв на участь. Окрім електронних торгів земельними ділянками у Дніпропетровській області в категоріях сервісу представлені аукціони продажу землі в Закарпатській, Харківській, Чернівецькій областях, а також по всій Украйні.