Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Земля для типу Продаж майна?

Зараз на сайті UBIZ Ви можете брати участь в публічних торгах за найкращою вартістю в розділах: Продаж дозволів на використання надр, Продаж дозволів на використання надр, і обрати самі різні пропозиції: конфісковану квартиру або завод, спиртзавод, що вже виставлені на аукціон і очікують свого нового володаря. В розділі, продаж майна (архів), Ви зможете відшукати багато різних варіантів позицій, для прикладу Оренда частини приміщень першого поверху (літер А) загальною площею 39,3 кв.м на площі Міцкевича, 4 у м. Івано-Франківську. Щоденно на сайті забирають авто держслужбовців. Великий спектр позицій запропоновано в кожному місті країни, в тому числі в Луганській області.

Державні земельні торги в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 – Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що виставлені на аукціон в місті - чекають нового володаря. Діючі пропозиції купівлі-продажу переліку найменувань в секції Аукціони Земля для типу Продаж майна сайту UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ

Як легко вибрати пропозиції Аукціони Земля для типу Продаж майна. Щоб швидко підібрати - скористайтесь зручною системою пошуку. Вам відкриється список актуальгих пропозицій у фазі прийняття заяв на участь. Окрім оголошень про продаж земельних ділянок у Івано-Франківській області у розділах сервіса доступні оголошеня про продаж земельних ділянок в Луганській, Харківській, Херсонській областях, а також по всій территорії Украйни.

Поширені запитання

🔎 Де можна побачити повний перелік лотів, які виставлені на продаж?

📌 На сайті Електронні торги Україна – ubiz.ua представлений повний перелік лотів ProZorro.

📁 Які категорії товарів можна придбати на сайті ubiz.ua?

ℹ️ Чи можна ознайомитись із додатковою інформацією?

☎ Як взяти участь у торгах?

✅ Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонною консультацією: