Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони для типу Продаж майна банків в Дніпропетровській області?

Прямо зараз на сайті UBIZ є можливість брати участь в аукціонах за найнижчою ціною в розділах: Земля, Зелена енергетика, і придбати різноманітні пропозиції: дозвіл на використання надр, необроблену деревину, що вже виставлені на продаж і чекають свого нового володаря. У категорії, майно банку (фгвфо, архів цбд1), Ви зможете знайти багато різних варіантів позицій, для прикладу Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на одну добу) 1 маршрут по 50 вагонів з однієї маршрутної станції навантаження /// Кількість вагонів - 50, Рухомий склад - напіввагони - 60, Полігон навантаження - УЗ, Дата подачі вагону початкова - 2020-08-21 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2020-08-21 23:55. Щоденно на сайті купують банківський конфіскат. Величезний набір позицій запропоновано в кожному куточку країни, зокрема, в Луцьку.

Електронні земельні торги в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06110000-6 - Земельні ділянки призначені для забудови, що в переліку на торгах в місті - очікують власника. Діючі пропозиції купівлі-продажу спектру торгів в категорії Аукціони Земля сайту UBIZ - ПРОЗОРРО

Як правильно взяти участь у торгах Аукціони Земля. Щоб максимально просто підібрати - скористайтесь нашими фільтрами. Вам будуть запропоновані різні пропозиції у фазі прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів продажу землі у Дніпропетровській області в категоріях ресурса доступні земельні аукціони онлайн в Вінницькій, Київській, Чернівецькій областях, а також по всій Украйні.